Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Ti elfogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Ti elfogadnátok olyan férfit egy komoly kapcsolatra, aki impotens? Főként 18-26 éves nők válaszát várom! 22/F

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 22:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
LeftBehind, ettél már rakott krumplit kolbász nélkül? Persze jó anélkül is, de azzal az igazi. Na, asszociálj légyszi a szexre. Peace.
2013. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 LeftBehind ***** válasza:
10%
Abból ítélve,hogy csak a kolbásszal tudsz asszociálni,kiderül,hogy nincs miről beszélnünk....
2013. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
De lányok! Akkor miért kell látványosan hirdetni, hogy "mennyire utáljátok a sok kolbászt?"
2013. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt írtam, és még előttem szintén valaki említette, hogy egy ideig kielégítő lehet az orális szex, a csókok, a kezével okozott öröm, de NEKEM egy idő után szükségem lenne "arra az egy dologra is a teljes arzenálból".


Elképzelhetőnek tartom, hogy valakinek elég legyen a többi. Nekem szükségem van mindenre. Persze, mivel gondolom a kérdező sem azzal kezdi az első randin, hogy "Szia, XY vagyok, impotens." és a homlokára sincs rátetoválva, így nyilvánvalóan belekezdenék egy kapcsolatba, ha szimpatikusnak találom. Azonban az agyammal jelenleg logikusan végiggondolva most ezt érzem. Lehet, ha abban a helyzetben lennék akkor azt tudnám mondani, hogy elfogadom. Elfogadom azt, hogy a mi kapcsolatunkból ez hiányzik, hisz annyi minden más van, amiben passzolunk, amiben megértjük egymást, ami miatt szeretem őt. Lehet, hog el tudnám fogadni, hogy sosem lesz tőle gyerekem. bármi előfordulhat. Ez is, de fennáll az a lehetőség is, amit leírtam, hogy egy ideig minden jó, de aztán elkezd hiányozni valami. Nem tudhatom előre, ahogy sneki nem tudhatja. Lehet, hogy másnak azt diktálja az agya, hogy ő márpedig el tudná ezt fogadni, és mágis ha találkozna egy ilyennel, az első adandó alkalommal lelépne.


Emiatt nem kell leírni a nőket én azt gondolom. Valóban az aszexuális lány egy kicsit durva ajánlás volt. Ezt aláírom.

2013. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Mert ti bezzeg összejönnétek egy csajjal, akin nincs luk? Nem? Rohadt szemetek.
2013. máj. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 LeftBehind ***** válasza:
Isten lássa lelkem,ha beleszeretnék,igen!
2013. máj. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
62%

"Mert ti bezzeg összejönnétek egy csajjal, akin nincs luk? Nem? Rohadt szemetek."


Csak mi nem fújolunk látványosan a szexre, mint ti.

2013. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Valóban kétféle impotencia van,a merevedési zavar vagy ha sperma nincs.

Egyeseknek van még új a nap alatt ;)

Kedves Kérdezõ,nekem az utóbbi eshetőség jöhetne szóba-mert ugye vannak módok mesterséges megtermékenyítésre...De biztosan találnál párt magadnak,sok mindent meg lehet oldani manapság :)

18L

2013. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!