Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ti mit csinalnatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit csinalnatok ha a baratotokra irogatna egy masik csaj?

Figyelt kérdés

Mikor meg nem tettuk ki fbra hogy egyutt vagyunk akkor is irogatott neki aztan most is rairt hogy " lattalak mikor futottal ott mentel el mellettunk :)))"

Pedig tudja hogy a baratom..mit irogat neki??

Rairjak a csajra hogy allitsa le magat?

Ti mit tennetek?

18/L


2013. máj. 31. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem aláznám magam azzal, hogy én írogassak meg fenyegetőzzek a csajnak. Viszont van egy mondás: nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja... Én is láttam már hasonló esetet, de mielőtt megtépnéd a másik csajt nézz a dolgok mögé, hogy a pasid nem sáros-e a dologban.
2013. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ameddig látom,hogy a barátomat nem érdekli a csaj,addig engem sem izgatna,de ha látod,hogy már a csaj tulment a határon,akkor állitsd le.Vagy szolj a barátodnak h ne irjon vissza.
2013. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De az a baj hogy ugyis kitudja torolni a baratom a beszelgetest szoval....

De en megprobalok megbizni benne csak ha irogatnak neki az idegesit..

2013. máj. 31. 17:35
 4/16 anonim ***** válasza:
te semmikeppen se irj a csajnak, mert csak leégeted magad.. mondd meg a baratodnak, h tiltsa le:)
2013. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Írj neki a barátod nevében. A válaszból kiderül van-e valami köztük.
2013. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátod már nem is beszélhet más lányokkal vagy hogy gondolod? Szerintem nagyon gáz lenne ha ezért ráírnál.
2013. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem nem beszelhet

Olyanokkal csak akiknek van baratjuk maximum..

Ha nekem se engedi hogy mas pasikkal beszeljek akkor o se beszeljen nokkel..szerintem ez igy korrekt

2013. máj. 31. 17:43
 8/16 anonim ***** válasza:
huha.. nem élnék ebben a börtönben..:D képzeld, nálunk mindenki beszélhet mindenkivel:D mivel együtt vagyunk, nyilván nem fogunk másokkal bájcsevegni.. de azért vkit a sima beszélgetéstől eltiltani.. brrrrrrrrr...... :D
2013. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Atyaég, mit képzel az a ribi, hogy csak így ráír a barátodra? Nem szégyenli magát az a céda? Menj és gyújtsd fel, aztán oltsd le, hogy milyen égő. Így kell ezt!! És szólj a pasidnak, hogy egy hárpia vagy és keressen jobbat, mert te csak a fejére nősz és megkeseríted az életét.
2013. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jo hat mindenkinek mas a jo

;)

Nekunk igy jo

:)

2013. máj. 31. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!