Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem képes ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem képes ismerkedni, hosszú ideje szingli, azt miért nem hagyják békén?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt a fórumon mindig megkapják a beosztásukat a hozzám hasonló emberek. De itt most nem erről van szó, hanem a kinti életről. Nagyon régen volt már lány az oldalamon, szex sem volt már jó ideje.

Bár maga az állapot nagyon keserves, de próbálok túllépni rajta, ha nehezen is megy. Viszont mindig belebukkanok olyan emberekbe, akik rendszeresen kigúnyolnak ezért. Van, aki finomabban, van, aki durvábban. A legborzasztóbb az egyik ex-csajozógép fickó, aki rendkívül durva módon tudatja velem mindig, mit is gondol rólam.

Az ilyen emberek miért nem hagyják békén a másikat?! Épp elég baj az nekem, hogy nem keltem fel a lányok érdeklődését, nem kellene még belém is rúgni!


2013. jún. 1. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Mert ilyen gyökerek az emberek, ha meg vissza oltod valamivel neked esik, azon az alapon, hogy mit merészelsz.


Sajnos észre sem veszik magukat, illetve azt, hogy mennyire tudnak ezzel másoknak ártani, ilyen primitívek és kész.


Hidd el, nehéz elhinni, de ezt azért vissza kapja az élettől, csak az ilyen emberek nem fogják mások orrára kötni a bajaikat.


Tőlem bárki megkérdezi, hogy állok csajokkal, mindig azt mondom, hogy alakulgat valami, majd meglátjuk.. vagy azt, hogy bonyolult. Nem adom ki magamat, amúgy sem tartozik rá, az én magánéletem.


Sose add ki magadat senkinek, a legkisebb szikrát megadod arra, hogy beléd kössenek, szarrá fognak égetni.

2013. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Ha fáj az igazság arról nem más tehet.
2013. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jól teszed, 76 %-os. Manapság jobban jár az ember, ha nem mutat ki semmilyen érzést.
2013. jún. 1. 13:10
 4/10 A kérdező kommentje:

"Ha fáj az igazság arról nem más tehet."


De arról már igenis az illető tehet, ha nap mint nap ezzel b...tatja a másikat.

2013. jún. 1. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen gyökerek az emberek. Már oviban is csúfolják az embert, pedig ők még csak kisgyerekeket - na, a felnőttek sokkal szemetebb dolgokra is képesek már.

Sajnos. :(


Egyébként még azt vette észre, hogy aki kocka, az már egyből élettelen, kövér, és tuti nem boldog úgy. Én kocka vagyok, és boldog, szeretem ezt az életet. Persze tornázom is itthon, mert a tükörből sem akarom, hogy egy plöttyedt lány nézzem vissza rám.


17/L

2013. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az hasznos, ha tornázol. :)

Nekem amúgy nem is annyira megjelenésemmel van baj, az arcom és a testem elvileg teljesen rendben van. Inkább olyan súlytalan vagyok, valószínűleg nincs kisugárzásom és a stílusom, személyiségem olyan, mint a langyos víz.

2013. jún. 1. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Nem is a külső számít, hanem az, hogy mennyire tökös valaki. Aki visszahúzódó, az lehet a világ legszebb embere, úgyis ki fogják csúfolni, nevetség tárgyává teszik.
2013. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz. De ha valakinek nem olyan a természete, akkor nem is állna jól neki ha szerepet játszana.
2013. jún. 1. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, az embereknek egy jórésze ilyen szerencsétlen ostoba lelkibeteg hülye, nyomorék troll, ez hitvány kis életének minden szórakozása, hogy másokat a monitor mögül leugathat, és ettől áll fel neki, dörzsölgetheti a kukitúrós kis kezeit, hogy milyen májercsávó...

Mit lehet ezekről mondani? Szánalmas emberiség korcsai, jobb időben pároslábbal rúgták le az ilyet a Taigetoszról...


(Na figyeld meg, mindjárt megjelenik pár troll, és nekemáll, hogy höbölö-böbölö,hogymeremleszólniőket...)


A csajozás meg inkább pénzkérdés, nem konkrétan külső kérdése. Ha van sokcsillió forintod és sportkocsid, lehetsz bármilyen rusnya Kvazimódó, mindig lesz egy csomó csajod.

2013. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:07-nek van igaza. A beszólogatós gyökereknek meg erre áll fel a kis cérnafszuk hogy online ugathatnak következmények nélkül.
2014. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!