Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lábaljak ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lábaljak ki ebből a reménytelen helyzetből?

Figyelt kérdés
Egy éve jött a sulinkba egy srác és nekem azonnal megtetszett. Az elején nem igazán érdeklődött irántam, de úgy adódott, hogy elkezdtünk beszélgetni.Egy-két napra rá rám írt facebookon és nagyon jól elbeszélgettünk, a végén már minden nap rám írt és beszéltünk, a suliban is nagyon sokszor odajött, néha random megölelt, megfogta a kezem és én teljesen beleszerettem, bár végig megtartottam a három lépés távolságot. Elmentünk együtt szórakozni végig puszilgatott és a végén csókolóztunk is. Röpködtem az örömtől, hogy végre nekem is összejön valami. Aztán egy hét múlva kaptam a hatalmas pofont, barátnőm mondta nekem, hogy a fiú nem érez irántam semmit pusztán jól szórakozik és vigyázzak vele. Teljesen sokkolt a dolog és sokat sírtam is miatta. A srác persze ugyanúgy viselkedik továbbra is. Nagyon ostobának és naívnak érzem magam, de ha velem van képtelen vagyok ellenálni, folyton őt keresem mindenhol. Mondjuk sose mutattam igazán, hogy odalennék érte,fenn tartottam a látszatott, hogy nem szerettem bele. Fogalmam sincs mit tegyek, hogyan lépjek túl ezen, főleg, hogy szinte minden nap látom.Ráadásul a remény is ott motoszkál bennem, hogy mivan, ha barátnőm félre értett valamit vagy a srác a csalódás elkerülése végett mondta, talán szégyelli nem tudom, de szörnyű érzés.

2013. jún. 2. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem lenne, milyen három lépés távolság az ha ölelget meg csókolóztok?


Különben megint az van amit sokszor írtunk már itt páran. Jön egy harmadik, a "jóindulatú" barátnő aki jól megkavarja az amúgy is zavaros levest. Ha jól értem nem jártok, csak használja a tested asrác, még ha nem is dug meg jelenleg (majd fog). Vele kellene tisztáznod, vagy vállaja fel az érzéseid és legyetek együtt vagy semmi. De amilyen kis naiv vagy gondolom ilyen lépést nem mert tenni. Úgyhogy marad a bizonytalanság

2013. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hhhmmm féltékeny barátnő szaga van a dolognak ^^
2013. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megbeszelned vele a dolgot es nem irnad le a sracot egybol a baratnod miatt? Lehet, hogy csak szorakozik veled es jobban jarsz, ha megtudod, de lehet o is ugy erez, mint te. A baratnod amugyis honnan tudja mit erez a srac? Miert kell tavolsagot tartani, ha odavagy erte? Ha kerdesed van tedd fel, ha szeretsz, mutasd ki!
2013. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: Három lépés távolság alatt azt értem, hogy nagyon sokszor próbálkozott és majdnem mindig hárítottam, az öleléseket is csak mint baráti ölelésként értelmeztem szinte sose írtam rá és nem is nagyon kerestem őt, megvártam míg ő teszi ezt. Számomra nagyon furcsa dolog, hogy valakinek pont én tetszek meg.



Három lépés távolságot pont ezek miatt tartottam fent világéletemben, hát most az egyszer nem jött be. Nagyon félek a csalódástól. És sajnos nem csak barátnőmnek mondta ezeket, hanem aki kérdezte tőle, érez-e irántam valamit hasonlókat felelte. Amúgy barátnőm nem az az aljas,hazudozós,kavarós típus, nagyon jól ismerem őt.

2013. jún. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!