Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak ajándékba első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak ajándékba első évfordulóra ha ilyen magasra tettem fel a lécet eddig?

Figyelt kérdés

Közeleg az első évfordulónk barátnőmmel és még semmi konkrétumom nincsen. A magas léc meg: minden hónapban kapott egy szál vörös rózsát, születésnapján főztem lasagnet és egy tortát amiben egy piros szív volt (természetesen az is piskótából) ha kettévágta az ember, meg egy ezüst nyakláncot adtam neki ekkor. Kapott karácsonyra egy könyvsorozatot a kedvenc témájából amit magának nem tudott addig megengedni. Félévkor voltunk étteremben (trófea).

Nagyon kreatív, rajzol, farag és szeret olvasni és játszani. Gondoltam egy e-book olvasóra de az annyira személytelen, csak egy tárgy, valami személyesebb kéne. Bármilyen ötletet szivesen fogadok! :)

Ő 18, én 21


ja és egy bónusz kérdés: Aznap lenne egy vizsgám 10től, kb. 45 perc az egész. Megpróbáljam leszervezni hogy csak délután jöjjön be a városba és találkozzunk, vagy inkább pakoljam át a vizsgámat egy másik időpontra és töltsem vele az egész napot, reggeltől estig?


2013. jún. 3. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szép dolog, hogy megpróbálsz figyelmes lenni, de túlzásba viszed. lazíts kicsit. a vizsgád meg úgy szervezd, ahogy NEKED kényelmes.
2013. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ültess neki egy fát!
2013. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet érteni a vizsgát én nem pakolnám át a helyedben :) Az E-book jó ötlet mondjuk kicsit azért drága ilyen friss kapcsolathoz szerintem. Szervezhetnél egy kirándulást akár meg a vacsi az mindig plusz pont. :D Ha van hozzá képességed próbáld meg lerajzolni azt biztos nagyon értékelné még ha nem is lenne olyan szép. Mi a barátommal saját kezű ajándék pártiak vagyunk :)
2013. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vizsga az azért fontos, tuti megérti, úgyhogy szerintem ne rakd át, emiatt legalábbis ne! Utána még úgyis lesz sok időtök, amit együtt tölthettek az nap! Az ajándékoknál meg nem az ár számít, meg, hogy milyen nagy ajándék! Legalábbis, nem az kellene, hogy számítson! Szerintem egy éttermi meghívás ideális lehet, vagy elviheted moziba, állatkertbe, vagy simán elmehettek egy parkba sétálni, tópartra, ahová vihetnél szendvicseket, egy üveg pezsgőt akár, bon-bont, meg mellé még adhatnál egy csokor virágot mondjuk, de pl egy szép fotóalbumot is lehetne, amibe beleraksz pár előhívott közös képet! :)
2013. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy random ötlet, de rajzolhatnál neki egy ilyesmit: [link] [link] A háttér színes és vidám, a két ember (te és ő) pedig fekete színűek. Szerintem nagyon hangulatos lenne egy ilyen. Be is lehetne kereteztetni szép kerettel.

A bónusz kérdésre, szerintem csináld meg a vizsgát, és csak utána találkozzatok, meg fogja érteni, hiszen a tanulmányaidról van szó, nem fogja rossz néven venni, ha azt a kis időt egyedül kell töltenie. A délután-este pedig csak a tiétek! :)

2013. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A vizsgám marad aznapra és jó ötleteket adtatok a sajátjaim mellé, köszönöm! :)
2013. jún. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!