Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindjárt itt van a nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt itt van a nyári szünet és van egy fiú. (szeretjük egymást) szóval arra gondoltam hogy JÓ ötlet lenne adni neki egy ajándékot amiről Én jutok eszébe? Ha jó ötletnek tartjátok akkor írjatok valami ajándék ötleteket!

Figyelt kérdés
A hülyékre nem vagyok kíváncsi. Normális dolgokat írjatok, ha nem tudtok inkább ne is írjatok.
2013. jún. 4. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj be neki pár ötöst a naplóba, annak tuti örülni fog!
2013. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Félszíves ékszer egy neked egy neki
2013. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ötletet sajnos nem tudok mondani, de én nagyon is értékelném ezt a figyelmességet :)
2013. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy szívecskés maci szerintetek? Vagy esetleg egy bögre amin mind a ketten rajta vagyunk?
2013. jún. 4. 17:28
 5/8 A kérdező kommentje:
FIÚK! Ti örülnétek ilyen ajándéknak?
2013. jún. 4. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenki egy egyén, te ismered őt, tudnod kell, hogy minek örül mi az amit szeret.. nekem tetszene a macis meg bögrés ötlet is
2013. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nem fog neki tetszeni. Választanom kellene minél hamarabb hogy bögre vagy maci legyen...
2013. jún. 4. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit szokott bögréből inni.


Szerintem legyen a maci és fújd be a parfümöddel, hogy érezzen is, ne csak gondoljon rád.

2013. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!