Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal. Miért nem inkább kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha jó barátok tehát szeretik egymást emberként...És vonzódnak is egymáshoz ha ilyenbe bele mennének. Akkor miért nem próbálják meg a kapcsolatot?
2013. jún. 7. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Pl. mert a lány ribanc, v a fiú nem néz ki elég jól ahhoz, h a lány mások előtt felvállalja.
2013. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert ami egy barátsághoz elég, az egy kapcsolathoz sokszor kevés.
2013. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Barátság extrákkal:élvezet,szórakozás,nincs semmi bj

Kapcsolat:kötelezettségek,féltékenykedés..

2013. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az ami elég egy barátsághoz de kevés egy kapcsolathoz?
2013. jún. 7. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt ilyenem és mi vonzódtunk egymáshoz, de nem annyira, hogy ebből kapcsolat legyen. Szóval hálóban jó volt együtt, hálón kívül meg jó barátok voltunk, de kapcsolatba nem kezdtünk volna, mert nagyon ellentétes a természetünk. Ő konzervatív volt én meg nem. Mai napig nagyon jó barátok vagyunk, szex már nincs, azt megkapjuk a kapcsolatunkban külön külön.
2013. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha valakivel szexkapcsolatom van,nincsenek kötöttségek,nincs felelősség,nincs érzelmi sérülés,nincsenek drámák.Jól érzem magam,de közben nincs teher a szívemen.Szabad vagyok,és közben azt csinálok,amit szeretnék.Egy olyan emberrel ráadásul,akihez kötődök érzelmileg,de nem eléggé ahhoz,hogy elkötelezzem magam mellette.Szóval szerintem ebből a megfontolásból dönt úgy általában valamelyik fél,hogy a kapcsolat inkább maradjon meg összejárás szintjén.Hiszen hiába tetszenek egymásnak,vonzódnak egymáshoz,szimpatikusak egymásnak,ez önmagában kevés.Ha hiányzik az a bizonyos érzés belül,hogy úgymond ,,belehalok,ha nem vállalhatom fel őt",akkor szó nincs szerelemről,csak testi vonzalomról.Akkor meg minek járjak a másikkal.Nincsenek gyengéd érzelmek,és kész. 26/N
2013. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha felteszed a kérdést mi a különbség akkor látszik még sosem voltál szerelmes :) Teljesen más barátként kedvelni és tisztelni valakit mint szerelmesnek lenni. Én speciel ha nem vagyok szerelmes nincs meg bennem az a plussz érzés akkor feleslegesnek tartom egymás lekötését így akkor jó összejárni egy barát csajjal akivel jól kijövünk és meglehet vele beszélni dolgokat így az ágyban is könnyen egymáshoz igazodunk. 23/F
2013. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy ilyen kapcsolat kéne jelenleg. Azért, mert belefáradtam az exekbe, a kapcsolatokba, és tanulnom kell rengeteget, emellett szeretnék magamra időt, nem vagyok kíváncsi mások hülyeségeire. Egyedül szeretnék lenni, ennek ellenére nem akarok lemondani a szexről, viszont csak szex miatt nem jönnék össze valakivel. Ezért kéne egy szex kapcsolat, ahol semmi negatívum nincsen, csak szex. Max. barátok vagytok, megértitek egymást, meghallgatjátok, de ennyi. Vagy még ennyi se, csak összejártok szexelni. Nekem ez lenne a legideálisabb jelenleg.
2013. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!