Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy évfolyamtársam akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy évfolyamtársam akivel nem beszéltem még túl sokat ( év elején 2 mondatot). Csendes srác, de aranyos. Tegnap hirtelen rámírt facebookon. Nem értem mi történt hirtelen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
amúgy eléggé tetszik is a srác

2013. jún. 18. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy távolról figyelt, szünetben v ilyesmi:)) és megtetszettél neki ismeretlenben. ez tök jó dolog, dumáljatok csak ;)
2013. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Illuminált ***** válasza:
meg akar sunázni...
2013. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kanos
2013. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak, kivel beszéltem tegnap.. nem, ez nem én leszek.

Rád írt, ha tényleg annyira csendes típus akkor gondolom van okod filozofálgatni rajta. Amúgy nem tiltott az ellenkező nemmel való kommunikáció.

2013. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet látatlanba könnyebben feloldódik ^^ hey girl lehet tetszel neki ;P A lényeg hogy ha találkoztok ne rohand le legyél óvatos ha tényleg csendes :)
2013. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!