Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lány vagyok 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lány vagyok 13 éves és 175 centi. Az osztályban mindenki kisebb nálam (legalább 5-7 centivel) és nagyon sokan cikiznek a magasságom miatt.

Figyelt kérdés
Próbálok visszavágni de ez megy legalább 6 éve mert mindig magasabb voltam mindenkinél. Mit tudnék még nekik mondani?
2013. jún. 20. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Kb 3-4 év múlva utol fognak érni a fiúk.
2013. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy neked mindig ott lesznek a magas srácok, de törpecirkáló srácra a kutya se néz rá.:) Ne hagyd magad.:)
2013. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbálj majd olyan suliba menni ahova nem megy osztálytársad aki ezt csinálta veled. Sportolj valamit, ami megerősít, hogy ez előny.
2013. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

ilyen adottságokkal modell is lehetsz.

örülj neki, hogy szép magas vagy, hosszú a lábad.

a magas nők a legszebbek. a legtöbb nő irigy a magas nőkre, hidd el :D én is :DDD

2013. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nekem bejönnél ha 2 évvel idősebb lennél xd

Amúgy az a baj hogy leszel még magasabb is :D


F 183cm

2013. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5-ös: Nem feltétlenül lesz magasabb. Én 12 éves koromra elértem a 168 centit, azóta (9 éve) annyi vagyok.:)
2013. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem is a suliban, egész érettségiig piszkáltak, hogy mekkora létra vagyok. nem nagyon tudsz mit csinálni, engedd el a füled mellett, irigyek mert belőled szép magas nő lesz, ők meg kis porbafingók maradnak egész életükre. :D

27/N, 190 centi

2013. jún. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem sem kell velük foglalkozni, ha emellett karcsú is vagy, egyszerűen féltékenyek, legyél nyugodtan büszke a magasságodra. Én ,,meg se nézek,, a Te magasságodnál alacsonyabb csajokat. ;)

14 f/183 cm

2013. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Úúú, helló, előttem író srác :D :3

Nem vagy egyedül, én 177 cm vagyok, egyszerűen utálom(viszont te is simán elmehetsz modellnek, már csak a vékonyság kell), mindig arra gondolok, hogy van egy lány osztálytársam, ő nem olyan magas, de az anyukája 190 cm. Azt mondta, őt soha életében nem zavarta a magassága, sz*rt a többiekre, imádta, hogy különleges. :)

Esetleg mondhatod nekik, hogy ők pedig s*ggdugaszok :D általában segít :)

Remélem tudtam segíteni!

14/L (177cm) :))

2013. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Annyit tudok, mondani, hogy mindig büszkén húzd ki magad! Nem az a gáz, ha valaki magas, hanem ha közben görnyedt is.

Anya is körülbelül ennyi volt 7.-es korában és azóta nem nőtt, szóval fel a fejjel. Mindenkit cikiznek ebben a korban, ne érdekeljen. Mást nem tudok tanácsolni. Azt viszont tudom, hogy ha előre elterveztem egy visszavágást, sose sült ki jól.

(190cm magas voltam nyolcadikban, igaz most is kb annyi vagyok. 19F )

2013. jún. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!