Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás miatt elhagyta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás miatt elhagyta a menyasszonyát. Szerintetek is durva?

Figyelt kérdés

A barátom a lagzijuk előtt 1 héttel elhagyta a menyasszonyát, mivel megtudta, hogy még a kapcsolatuk legelején megcsalta. 8éve vannak együtt, vagyis voltak.


A ti környezetetekbe is fordult már elő ilyen? Mi erről a véleményetek?


2013. júl. 4. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy megérdemelte a kis r|banc.
2013. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben még nem volt ilyen. Egyébként megérdemelte a csaj.
2013. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette.
2013. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
jobban járt így a csaj,mert ez az izé nem szerette
2013. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva, ez a normális. Mindig ott lett volna benne, az a féltékenység, hogy mivan ha mégegyszer megteszi. Egy összeveszés után mindig felmerült volna, hogy most lehet a szeretője vigasztalja.
2013. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Durva, de én is ezt tettem volna.
2013. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zoliba' ***** válasza:
egyesével vertem volna ki a fogait,aztán bekentem volna a punciját erőspistával.a végén acélbetétessel rúgtam volna picccsán.
2013. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni a pasit. Én nem tudok róla, hogy az ismeretségi körömben ilyen történt volna, de valahol azért egyet tudok érteni a pasival. Mert az, hogy megcsalta a pasit egy dolog, de hogy még titkolta is éveken keresztül. Egy kapcsolat akkor jó, ha őszinteségre és bizalomra épül, de úgy tűnik ez esetben az őszinteség igencsak hiányzott.
2013. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jót tette,

az érdekelne, hogyan tudódott ki, miért éppen most? N

2013. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!