Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mennyit szamit nalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mennyit szamit nalatok a ferfi hangja? Nem ugy ertem, hogy enekes legyen hanem amikor beszel

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Jó, nem baj, ha különlegesen szexi, érzéki hangja van valakinek, de mondjuk egész életemben csak egy ilyen fiúval találkoztam, szóval nem kritérium. Az sosem baj, ha kissé mélyebb az átlagostól, én azt is tolerálni tudom, ha magasabb, szóval gyakorlatilag tökmindegy.
2013. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
milyen az a kulonleges szexi hang?
2013. júl. 7. 08:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez: [link] (0:17-től)

De gondolom mindenkinek más :)

2013. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl vékony, illúzó romboló. Nekem Ed Westwick hangja jön be.
2013. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem annyira számít pusztán, hogy ne nőies hangja legyen, mert nekem is elég erőteljes hangom van, de ha minden más klappol, akkor igazából ez nem mérvadó, nem számít. 31N
2013. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Ó, igen.


Egy szép, szexi mély hang még egy kevésbé helyes pasit is "meg tud szépíteni", ugyanakkor egy nyávogós, sipítozós, magas hang a legjóképűbb férfitól is el tudna tántorítani.


Ugyanakkor csak a normális hang a "követelmény".

A szexi hang csak előny.

2013. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nagyon. Teljesen kiábrándít, mikor egy férfinak nevezett egyed kappanhangon, vagy halkan, vagy nyávogva, vagy magas hangon kezd el beszélni. Azt szeretem, ha a férfinak a hangja is férfias. Természetesen egy rossz pasi szexi hanggal semmit nem ér, de ha egy jó pasinak vékony, nőies hangja van, az sem ér egy kalap sz@rt se.
2013. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

"Természetesen egy rossz pasi szexi hanggal semmit nem ér, de ha egy jó pasinak vékony, nőies hangja van, az sem ér egy kalap sz@rt se."


A mai nők olyan kedvesek, hogy az valami csodálatos!

2013. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát, én inkább úgy fogalmaznék, hogy akik eddig tetszettek, azoknak a hangját is imádtam.

A vőlegényem hangja meg egyenesen isteni számomra, bármeddig el bírnám hallgatni, még ha értelmetlenül beszélne is :)

2013. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!