Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már meg kell kérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már meg kell kérdeznem sajnos kedves gyakorikérdések látogatói felhasználói?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hogy bemagyaráztam már magamnak hogy ennyi kérdés van itt ezzel kapcsolatban vagy mi. Volt egy 4 évig tartó párkapcsolatom de szétmentünk végül. Kérdés következik amitől gondolom kiborul a társaság.Lehet hogy a méretem miatt lett vége ami 18cm hosszúságra és 4,1cm az átmérője most ez már tényleg kicsi? Mert itt már ilyeneket olvasok. Mert már akkor nem is kezdeményezek másnál ha úgyis csak beégek vele.
2013. júl. 7. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De ez már komolyan, inkább a humor kategóriába tartozik:D
2013. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagynak számít. Nincs vele semmi gond.
2013. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha négy évig elégedett volt ezzel a mérettel, akkor gondolod, hogy ezért szakított? Micsoda logika! -.-"

Abban biztos vagyok, hogy nem az eszedért szeretett ez a lány...

2013. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem valószínű

de hogy a viharba nem beszéltetek a problémáitokról??????

2013. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne a segglyukadtól mérd XD

Különben inkább vékony, mint rövid. De ahogy a mondás is tartja, ha tényleg emiatt dobott a csaj akkor jobb neked is így.

2013. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Öcsém, ilyen kis fsszal felesleges volt megkérdezni:D

Bújj el amíg megnő.

2013. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te sem gondolhatod komolyan :D


Persze, hogy nem kis méret a 18 cm!

2013. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na igen nem a seglyukamtól mértem. Megbeszéltük a problémákat elvileg azért lett vége mert nem jártam minden hétvégén discoba meg bulizni és inni.
2013. júl. 7. 19:51
 9/13 anonim válasza:
100%
Ez már kicsit kezd fárasztó lenni!Mit paráztok ennyire a centiken?Figyelj ide nekem 15 cm és nem azon parázok hogy elég hosszú-e hanem azon hogy mikor találok egy újabb lányt aki hasznát venné!!Még egy kis okosság a volt barátnőmnek az itteni mértekhez képest a kis 15 centisem fájt kutyapózban ha tövig toltam!Egyébként a különböző statisztikákat figyelembe véve az átlagot 12-17 cm ben határozzák meg a hosszúságot.A vastagságot 3-4 cm ben!De egyébként itt a GYK en 20 cm vagy a feletti az átlag!
2013. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális méret, ne aggódj.
2013. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!