Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Farok szőrtelenítés ötletek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farok szőrtelenítés ötletek? (Borotva kizárva)

Figyelt kérdés
Hali, mit ajànlanàtok borotvàn kìvűl szőrtelenìtèsre, kinek mi jött be eddig a legjobban,?Gyanta az sajnos nem jàtszik,mivel nagyon dràga szalonokban, max., ha valaki tud otthon vègezhetőt akkor az is èrdekel! Köszi.16/f

2013. júl. 10. 18:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A herét én nem azzal szoktam, mivel a bőrt becsípheti. Azt sajnos csak borotválni tudom, arra nagyon még tippem sincs hogyan lehetne más technikával megoldani.

/Talán még a elektromos borotvával lehetne, de azzal sem próbáltam még, csak tipp/

2013. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
1,85 forint.Ezekutàn menj ès igyàl egy kortyot.
2013. júl. 10. 18:57
 13/26 A kérdező kommentje:
ès mit csinàljak, hogy ne legyen egy hèt utàn ègtelen szúrò èrzès?:)
2013. júl. 10. 18:58
 14/26 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szőrtelenítő krémek. pl: [link] próbáld ki. Nem annyira drága, és több fajta is van.
2013. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
ès akkor ez full veszèlytelen lent ugye?
2013. júl. 10. 19:02
 16/26 anonim ***** válasza:
57%

1,9 Ft, nem nyert. Ezért vendégem vagy egy pohárra.

UI: Disznópörzsölőt is viszek, de a gázpalackot te állod.

2013. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%
1,56 € most tankoltam.(natural 95)
2013. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok, és ez brutálul fog hangzani, de szemöldökcsipesz. Babra meló, de utána sokáig sima, és ha bekened zsíros alapú körömvirágkrémmel (gyógyszertárba, herbáriába lehet kapni), akkor ki sem pirosodik.

Vagy borotvahabbal csinálod, és utána meg aftershave.

A krémeket nem próbáltam még én sem, de szerintem tuti vannak olyan krémek, akiket kimondottan lentre találtak ki, azok tuti veszélytelenek - veet, venus, ezekből valami extra érzékeny bőrre valót keress.

2013. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Te jó èg, hàny óra neked kiszedni?:D
2013. júl. 10. 22:06
 20/26 A kérdező kommentje:
Akkor viszont előbb levàgnám a hìzó disznónkat itthon aztàn lefojatnàm a zsìrjàt, hogy legyen mivel befűteni a disznóperzselőt, mivel gàzpalackra most nem futja!:S
2013. júl. 11. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!