Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek már nincsen elegetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már nincsen elegetek a sok felszínes lányból akinek egy maraknyi eszük sincsen mégis nagyra tartják magukat, vagy fordítva a fiúk esetében!?

Figyelt kérdés
15/L
2013. júl. 16. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mit lehet csinálni egy férfi koponyából és két női agyból?

Csörgőt :D

2013. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez nem fiú-lány kérdése, ez az egész emberiség kérdése, növeknő tendenciát mutat az agymosottak száma, és hogy miért??? hogy eszközzé válljon mindenki, eszköze legyen valami hatalmasabbnak...
2013. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem már elegem van ezekből

De az első válaszolón döltem

2013. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ha nekik egy maroknyi eszük sincsen szerinted... akkor azt gondolod magadról hogy neked több eszed van mint nekik... ergo nagyobbra tartod magad náluk.
2013. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rainbowinthedark ***** válasza:
Kezd...De ha nekik ezek az általános értékek akkor legyen így
2013. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem .. nem így gondoltam.Én azokra mondtam akik sokra képzeli magukat .. és népszerűnek hiszik magukat .. olyan lányokra akik azt gondoljál magukról hogyha a szép külső adott nem számít a belső érték
2013. júl. 16. 23:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidegen hagynak. De fiatal vagy még.
2013. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen de igazad van!!

Teljesen mindennapos kérdés!!

Teljesen unom már!!

Teljesen beteljesedtem mert eme levelem lejegyeztem!!

2013. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs, ilyen a világ, el kéne fogadni.
2013. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos egy cipőben járunk, mert nekem is sokszor ez az érzésem. Néha hangosan ki is mondom, de mit sem ér, nem vagyok az apja, nem tudom átnevelni. Még a saját gyermekeimnek is nagy nyüglődés állandóan elmagyarázni (alsós iskolások), hogy ne dőljenek be a többiek nagyotmondásának, mert ha ezt meg ezt mondja, akkor abból ez és ez jön ki, így nem igaz, amit mond.


Felnőttek között is gyakran megy ez a játék. Én néha csak átengedem a fülemen és nem fertőzöm vele az agyamat. Nem tartom magam értelmesebbnek, de arra már rájöttem, hogy ők sem okosabbak nálam. Csak próbálják uralni az adott helyzetet. Főnök vagy beosztott, óvodás vagy iskolás, teljesen mindegy. Úgy vagyok vele, hogy mindig az nevet, aki utoljára nevet. Túl sok mindent láttam már ahhoz, hogy tudjam, játsszák az agyukat és sokszor sikerült egyszerű dolgokkal vagy józan érvekkel rádöbbenteni őket a valóságra.


43/F

2013. júl. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!