Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek olyan hogy álmotokban elmentetek nő létetekre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár mivel aludtam, nem vagyok biztos benne, hogy a valóságban is elmentem-e, vagy csak az álmomban... x)
2013. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ez gyakori jelenség. Olyan is van, aki álom hatására megy el igazából is.
2013. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy álmomban elmentem, és olyan valóságos volt az érzés mintha a valóságban is megtörtént volna...de még soha nem történt meg velem ez pedig már 25 éves vagyok, és ez most nagyon fura érzés.
2013. júl. 22. 15:45
 5/11 anonim válasza:
Akkor biztosan a valóságban is elmentél. Ez mindenkinél megesik :)
2013. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem már volt ilyen nő létemre, nem is egyszer.

Ez normális dolog, szerintem mindenkivel előfordul.

2013. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt, felébredtem rá, és igazi. (Amúgy szex közben nem volt még hüvelyi orgazmusom.)
2013. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velünk srácokkal annyira sűrűn nem fordul elő. Vagy csak én nem tudok róla, szóval irigyellek titeket akiknek volt ilyen élménye. De ha orgazmusról álmodsz, és az orgazmusig vezető út álmodban olyan ingereket kelt az agyadban ami éber állapotban is orgazmushoz juttatna akkor miért ne lehetne, hogy az agyad alvás közbeni spontán működése olyan ingerhalmazzal látná magát, hogy a végén egy valós orgazmus lenne a természetes reakciója? Élettanilag ez lehetséges. És ha volt ilyen és nem is egyszer, szerintem egy szerencsés ember vagy. Szeretnék úgy ébredni, hogy álmomban Scarlett Johansonnal szeretkeztem és élesben is elélveztem. Kisimultabb arccal kelnék reggel. :D
2013. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyen.
2013. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: XDDD

Mindenkinek köszönöm a választ :) legalább nem vagyok egyedül, és ez normális :)

2013. júl. 22. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!