Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólogatnak be nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólogatnak be nekem az utcán ilyeneket?

Figyelt kérdés
3-szor is történt velem hogy mentem az utcán boltba vagy akárhova és fiúk olyanokat mondanak hogy de csúnya vagyok pedig rohattul nem érzem magam annak ráadásul vékony is vagyok (szerintem ha valaki vékony már nem is lehet olyan ordenáré) meghát milyen csúnyának kell ahhoz lenni hogy észrevegyenek?nincs igazam?akkor me mért mondják ezt?

2013. júl. 23. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem tudom, mutass 1 képet..

ez alapján szerinted milyen választ fogsz kapni?

2013. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az ellenkezőjét szokták kicsit bunkóbb stílusban, gondolom érted mire célzok. :D Nem tudom ebben mi a jó nekik, ne foglalkozz velük. Retardáltak.
2013. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mutass egy képet priviben és mondok véleményt.

L

2013. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

azért mert barmok

bunkók mindig is lesznek

2013. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezzel akarják felhívni magukra a figyelmet. Bár azt én sem értem, miért ilyen bunkó módon...
2013. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert játszod a bomba nőt azaz úgy viselkedsz,dobálod magad!-báris én akkor szólnák be!
2013. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
bocs de kezdő netező vagyok szivesen raktam volna fel képet de nem értek hozzá tudom hogy ettől mindenki hülyének néz, hát nézzetek ez van
2013. júl. 23. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz képet. amúgy én is ismerek olyan lányokat, akikre már mondták h csúnya, pedig szépek. nem értem az ilyen szánalmas férgeket...:S L
2013. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
www.kepfeltoltes.hu -> Tallózás -> megkeresed az általad kiválaszott képet -> feltöltöd (feltölti a gép magától, neked 1gomb) -> kapsz egy linket (a direct link-et kimásolod) -> belinkeled ide / privátba elküldöd annak a személynek akinek szánod (és csak ő fogja látni)
2013. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem elküldheted privátba, (felkeltetted a kíváncsiságom :D) és megmondom az őszintét
2013. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!