Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönne egy ilyen kalapos fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönne egy ilyen kalapos fiú?

Figyelt kérdés

haverom fültágítós és egy kalapot hord a fején amikor megy valahova ,mit gondoltok erről ,22 éves egyébként

,szerintem feltűnési bajai lehetnek.

mit gondoltok erről bejönne nektek vagy totál idiótának néznétek ?

kort is pls



2013. júl. 24. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól ,hogy még van kalapja még lehet ronda és lehet helyes. Nem egy kalap fogja ezt eldönteni.
2013. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért, ha bejön, te is elkezdesz kalapot hordani?

Nekem az a lényeg, hogy egyben bejöjjön a srác.

2013. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
normális kinézete van de hogy lehet egy 22 éves ilyen idióta észjárású,ki akar tűnni a tömegből
2013. júl. 24. 17:22
 4/10 A kérdező kommentje:
eszem ágába se lenne kalapot hordani rövid gatyához rövid polóhoz ,22 évesen 16 évesen még elmegy
2013. júl. 24. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kalap számít, hanem az összkép, ha még jól is áll neki, akkor semmi gond nincs vele, mindegy hány éves.

És téged egyébként ez miért aggaszt ennyire? Gondolom sok csajnak bejön, mivel lehet ezzel kitűnik a tömegből és/vagy egyedi. Szerintem csak irigykedsz rá... ne érdekeljen másnak a stílusa, foglalkozz saját magaddal.

Te meg egy 16 éves szintjén vagy agyilag.

2013. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kalap nem gáz, de a fültágító miatt tuti nem jönne be.
2013. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a bajod? Ki akar tűnni a tömegből, és? Meg több millió ember ugyan úgy. Nem valami nagy dolog. Most ezen dühöngsz?
2013. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a fültágító ronda, de afrikában vannak népek ott elmegy

majd megnézem mikor szeretné majd rendeb hozatni, mert idősebbnek nagyon szép lesz, a fül életed végéig nő

2013. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm, aki kalapokat hord, szintén fültágítós és 22 éves. Iszonyatosan jó a stílusa, nyílván, ha nem hozzá illő dolgokat venne fel mellé nem tetszene, de így az összkép nagyon szexi.
2013. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, olvass utána a dolgoknak mielőtt baromságokat büfizel a nyilvánosság elé. Egy baromi egyszerű (és olcsó) korrekciós műtéttel úgy összevarrják a kitágított fület, hogy az életben nem mondja meg senki hogy tágítva volt előtte. Én is megműttettem, 35 mm-es tágítóm volt és most tökéletesen olyan mintha még fülbevalóm se lett volna soha. Ez már nem a középkor, szinte bármit helyre lehet hozatni, meg lehet változtatni az emberen. Nem kell öregkorára senkinek aszott segglyuk szerű füllel élnie. Arról meg már nem is beszélek, hogy a mostani huszonévesek mire eljutnak a nyugdíjas korig, már rég nem lesz senkinek furcsa a tetoválás meg az egyebek.
2013. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!