Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet vonzóbb egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet vonzóbb egy fiú?

Figyelt kérdés

Elsősorban külsőre gondolok, mert manapság az a legfontosabb.

A belső az már más eset, de azt sem tudom miről lehet mondjuk egy lánnyal beszélgetni, és mik azok a belső tulajdonságok, amik szintén fontosak.

Szóval mindkettő fontos, 60-40%-ban viszont szerintem a külső a fontosabb.

16/F



2013. júl. 25. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
nálam csak a belső a fontos. 18/l
2013. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek a külső a legfontosabb...
2013. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Akinek csak a belső fontos az,


a) hazudik

b) megkeseredett és nem szeretné már szűkíteni a kört azzal, hogy még a külsőnek is meg "kell" felelnie


Amúgy a külső megítélése szubjektív, tehát nem lehet ezt így megmondani. Jó, ha vannak izmaid (nem kell, hogy kigyúrt legyél), legyen rendezett a frizurád, legyenek tiszták a ruháid, így szerintem ezek az alapvető dolgok. A külsőn keresztül nyilvánul meg a belső, egyik sem lehet fontosabb a másiknál.

2013. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Amire en próbálok figyelni külső terén a legjobban az 3 dolog

Jol próbálok öltözködni,

Igyekszem jol megcsinálni a hajam

Es persze igényes vagyok (fürdök, körömápolás...stb:D)

Ha ezekre figyelsz akkor kívülről okes leszel szerintem :)

Belső: legyél kedves, aranyos, segítőkész, vicces, néha komolytalan, bár a lányok inkább a komolyabb fiukat szeretik véleményem szerint szóval ezzel óvatosan :D

Remelem segítettem :)

16/f

2013. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a külső nem számít, akkor neki is adnátok egy esélyt?:D

[link]

2013. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számít a külső, nagyon is. Lehet valaki a világ legjobb embere, ha nem vagyok képes vonzódni hozzá vagy talán még kimondottan taszít is szexuálisan, akkor abból nem lesz semmi. És ez nem felszínesség, senkinek sem jó ha az egyik félen látszik hogy hányingerrel küzd szex közben, vagy ha nem is, de csak megtűri a másik közeledését. Az nyilván relatív, hogy kinek mi tetszik, én pl. visszataszítónak tartom a mackós (=kövér) férfiakat, de van akinek meg pont ez jön be. Nem kezdek ilyennel és kész, nem áll meg a lábán egy kapcsolat ha a szex rossz vagy nem is létezik, az ilyet hívják barátságnak.
2013. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"az ilyet hívják barátságnak"


A barátság az az eset amikor egyik fél sem vonzódik a másikhoz szexuálisan csak kedveli egymás jellemét, és jól el vannak együtt.

Amikor a nő visszaél egy srác szerelmével, és megtartja barátnak, "ez a lúzer is biztos jó lesz még valamire, legrosszabb esetben PC-t szerelni" alapon, azt FRIENDZONE-nak hívják. A barátság önzetlen, és mind a két fél számára pozitív viszony, olyan mint a szimbiózis. A FRIENDZONE viszont csak a nőnek jó, a férfi szenved benne, és az idejét pazarolja, ez a nő parazitizmusa.

2013. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Célozd meg az első konditermet, mától csak rizs + csirkehús. Ha kajából nem tudod teljesen megoldani akkor vehetsz tömegnövelőt meg egy kis fehérjét. Ártani nem fog, de megnézheted magad egy év múlva ha tisztességesen eljársz egy héten 3-4szer. :)
2013. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!