Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk akiknek megromlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk akiknek megromlott a párkapcsolata, mi az amivel szerintetek a párotok helyre hozhatná a dolgokat?

Figyelt kérdés
Mit kéne tennie a nőnek, ha ő a hibás, hogy a kapcsolatotok helyre jöjjön? Azért kérdezem ,mert az é hibámból a kapcsolatom szörnyen alakult, szinte nulla szex, veszekedések, és érdekelne , hogy ti mit gondoltok mit kéne tennie a lánynak,hogy minden a régi legyen?Minek örülnétek?
2013. júl. 29. 11:10
 1/10 ASOT ***** válasza:

Arra kéne törekednie hogy amiket elrontott azokat helyrehozza, megtegye javítsa.

De az is lehet h már nem is érdekelne, hogy mit akar vagy mit nem.

2013. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha egy nő viselkedésével a férfi bizalmát jelentősen eljátssza azzal hogy megfontoltan átveri, akkor azt nem lehet helyrehozni, de ha a csajt jó kefélni akkor a férfi esetleg kényelemből egy ideig még mellette marad.


Ha csak gyengesége miatt romlik meg a párkapcsolat (csaj elveszti munkáját, depis lesz, elhízik, slamposodik, emiatt férje már nem találja vonzónak), az még valamennyire helyre lehet tenni, de a férfi ilyenkor is megállapítja, hogy kedvese nem az az erős nő aki pl. alkalmas lenne feleség és anya szerepre.

2013. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A kérdésem az, hogy ti mitől gondolnátok azt, hogy megváltozott a nő?

de ha annyira számít, nem csaltam meg, nem vertem át, csak az évek alatt nem vettem észre, hogy nem törődök vele annyit, csinos vagyok nem híztam el, oké van rajtam pár kg felesleg de ez olyan semmi , az alakomra bárki azt mondaná, hogy tökéletes nem ezzel van a baj, csak annyi, hogy szerinte én nem kezdeményezek a szexben, hogy féltékeny vagyok, hogy bizalmatlan , mindig rosszra gondolok, nem tetszik semmi. szerelmesek vagyunk, de mindkettőnknek vannak hibái és emiatt mindketten folyton megsértődünk és nem viselkedünk megfelelően ennyi.

2013. júl. 29. 12:21
 4/10 ASOT ***** válasza:
Ha már nem szeret akkor nem számít semmi.
2013. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De szeret! csak az hogy régóta szörnyen sokat veszekszünk és hogy rájöttem hogy az én hibámból eddig észre se vettem hogy az én hibám, és változtatni akarok mert nem akarom elveszíteni.ő se akarja hogy szétmenjünk mert szeret volt hogy sírt is emiatt, velem akarna lenni csak nem bírja azokat amiket pl felsoroltam. és kérdezem hogy ti miben látnátok változást? minek örülnétek?
2013. júl. 29. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha azt akarja hogy kezdeményezőbb legyél a szexben tedd azt, addig még igazán nincs okod féltékenységre.


Sok házasságban a gondok úgy kezdődnek, hogy gyermekek szülése után a nők genetikai programja a fogjuk meg a férfit programról, a gyereknevelés programra vált (ilyenkor a legtöbb emlősállat nősténye sem szeret párosodni), a férj esti közeledésének elutasítására pedig kiváló ürügy a házimunka és a hálóba telepített csecsemő.



Nekem az a tapasztalatom hogy a kicsit is jobban kinéző nők mint kissé hisztérikus személyiségűek, ez egy okos férfinak kell tudnia kezelni, mint ahogy a versenylovak is sokkal hisztérikusabbak igavonó társaiknál, mégis sokkal többet érnek.

2013. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hálóba telepített csecsemő :DDDD:D

nem azt hiszem velem ilyen gondok nem lennének:D

én tényleg nem szerettem sohasem kezdeményezni, mert lapvetően úgy gondoltam , hogy a férfi dolga. de tudom hülye voltam ezen biztos hogy változtatok mert így nagyon eltávolodtunk egymástól. de ezenkívül is vannak bajok velem, hisztis vagyok ,de nem olyan durván persze meg sok minden .. ezért kérdeztem hogy mi az ami nektek jó? hogy hátha látok valami hasznosat.

2013. júl. 29. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretjük ha látjuk hogy csodálják férfiúi tökéletességünket (szexuális teljesítményünket, külsőnk harmonikus szépségét, nemes jellemünket, képzettségünket, okosságunkat, műveltségünket, szorgos munkánkat és eredményét). Külön örömmel tölt el az bennünket ha asszonyunk irántunk érzett csodálatáról úgy is értesülünk, hogy azt visszahalljuk másoktól.


Persze most komolyan egy mai nő, aki már a legtöbb dologban a férfihoz hasonló teljesítményt tesz le az asztalra nem tudd annyira csodálni egy férfit, mint a régebbi korok asszonya, pont ott sok a veszekedés ahol a nő és a férfi házasságban egyenrangú, pedig ma tényleg ez a normális állapot.


Pl. dédanyáim idején még a férfiak tegezték feleségüket, míg a nők magázták férjüket, mások előtt "Uram" szóval hivatkoztak rá.


36F

2013. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jav: Pl. dédanyáim idején MÍG a férfiak tegezték feleségüket, ADDIG a nők magázták férjüket, mások előtt "Uram" szóval hivatkoztak rá.
2013. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! megpróbálok ezen is változtatni, mert én szinte soha nem dicsértem őt semmiben meg, nem tudom talán attól féltem hogy el fog szállni magától? nem tudom:(
2013. júl. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!