Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetem el azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetem el azt az embert, akit mindennél jobban szerettem, de még most is szeretem?

Figyelt kérdés
Még kiskorú vagyok és egy nyaraláson beleszerettem egy 20 éves fiúba. Mindenki azt mondta, hogy ez nem szerelem, de ez az. Amikor megláttam görcsbe rándult a hasam és hirtelen nem voltam éhes, pedig pincér volt és éppen enni mentünk. Nem mertem a szemébe nézni, de amikor sikerült megrázott valami, egy furcsa érzés. Reggelente, délben, este mindig vártam az étkezéseket, holott nem voltam éhes. Csakis őt akartam látni, senki mást. Még a barátaimnak is hátat fordítottam egy ideig, pedig nem lett volna szabad. Álmomban is velem volt, reggel s este ő volt az első gondolatom. Nem akartam hazajönni, de mikor elhagytuk a helyet, ahol nyaraltunk a szívem megfacsarodott és hirtelen sírásgörcs és fájdalom fogott el. Szerintem ez szerelem, de sajnos nincs esélyem nála. Pedig az lett az életcélom ettől fogva, hogy találkozzak vele még...Még most is úgy érzem, hogy megölném magam, mert nem látom.

2013. júl. 30. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, csak vonzalom. Hidd el, sok mindenki átesik ilyesmin amikor fiatal.

Ha szerelmes leszel azt tudni fogod.

2013. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sikerult beszélned is vele vagy csak láttál egy pincért? Csak mert a pincéreknek kedveseknek kell lenniük a munkájuk miatt... Ha nem beszéltél vele, akkor csak egy szép külsőbe bele képzelted a tökéletes férfi tulajdosagokat, amik számodra sokat jelentenek és egy kitalalt személybe vagy szerelmes.... Voltam már én is így...
2013. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele és ő igazából ilyen, nemcsal elképzeltem őt. Az első válaszolóhoz pedig: még nem éreztem ilyet egyik fiú iránt sem és ez számomra nemcsak vonzalom. Úgy érzem szeretnék benne lenni az életében valamilyen módon.
2013. júl. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!