Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak miért köszöntök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak miért köszöntök rá egy ismeretlen lányra/nőre?

Figyelt kérdés
Két héten belül ma harmadszorra köszönt rám egy újabb ismeretlen srác. A ruhám egyáltalán nem volt kihívó egyszer sem,külsőleg sem vagyok valami "hűha". Az egyik férfi,megfogta a vállamat és "mosolygott",majd megkérdeztem tőle,hogy ismerem-e amire a válasz: *mondta a nevét* majd megkérdezte az enyémet,nem volt ismerős a neve,se külseje ezért mentem tovább. A kérdésem tehát az minek köszöntök rá egy ismeretlenre?

2013. júl. 31. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszik ez imponál a lányoknak, meg az, ha a kocsiból kiszólogatnak. Bennem maximum szánalmat keltenek, ciccegnek a pirosnál, ha nem nézek oda akkor már oda is szól, hogy hogy lehetek ilyen bunkó, hogy nem reagálok rá.. miért kellene nekem reagálnom arra, hogy ő cicceg és meg akarja nézni a fejem. Nem sokban különbözik ez a munkástól, aki az út szélén fütyülget minden nőnek.
2013. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne degradáljuk le a munkásokat, nem mindegyik ilyen!

Sőt, én múltkor a metróaluljáróban három öltönyös férfit láttam, akik nagyon el voltak szállva maguktól, nagyképűek és irritálóak voltak. Ment előttük egy lány és direkt hangosan kibeszélték, szegény lány már nagyon zavarban volt.

2013. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy leírtam a véleményemet ami egyáltalán nem volt hasznos, ahogy látom. Nem hinném, hogy olyan nagy probléma lenne az, hogy normális hangon, mintha párbeszédet folytatnék valakivel, megkérdezem egy csinos lánytól, hogy "Szia, jössz velünk strandra?" Nem száguldozás közben üvöltve, bunkómódon teszem. Ez csak szórakozás és a hangnem a lényeg. Eddig nem kaptam szidást, SŐT, mindegyikőjük mosolygott utána, mivel nem bunkómódon szóltam hozzájuk. Tehát ahogy észrevettem ez egyáltalán nem zavarja a lányokat, csak normálisan kell megszólalni. Az más, ha valaki alpári módon szól oda, az tényleg szemétség.
2013. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Charlie30 ***** válasza:

13


Mekkora r..anc az, aki idegen pasikkal az első kérésre kimegy a strandra...

2013. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mekkora veszekedés van itt jesszus XD Ez pusztán szimpátia kérdése: Tetszik egy lány neked, és ha csak nézed, akkor az 0% esély. Ha odamész és kommunikálsz vele, akkor már 50% az esély. És ha még a lány is szimpatizál veled, akkor az esélyek egyre csak nőnek...


Ilyen egyszerű, és aki ezzel próbálkozik, nem a bunkós ordítós fajtából való, hanem a múlt évtizedi szabad korból, akik talán nem is discoba járnának ha lenne még bárkúltúra a világon.


Nem muszáj mindenkit köçög getziládának nevezni...

2013. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!