Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri alávetni saját akaratod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri alávetni saját akaratod, hogy egy barátodnak jobb kedve legyen, valamint ne bántsd meg?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm elhívott egy esti programra még hetekkel ezelőtt, azonban ma reggel lemondta indoknélkül és elég lekezelően beszélt velem. Nem értettem mi történt vele, de az utóbbi napokban szinte mindig rossz kedve volt egy fiú miatt. A napi programomat teljesen átszerveztem és most értem haza, amikor közölte h mégis menjünk. Mondtam neki h már nincs sok kedvem és egyéb okok miatt sem lenne jó. Erre kiakadt, hogy ezt nem csinálhatom meg vele. Őszintén már semmi kedvem nincsen ehhez a programhoz, de megbántani sem szeretném. Mit tegyek?
2009. okt. 25. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Megéri alávetni saját akaratod"


aláásni, nyuszkó.

te megpróbáltad felvidítani, de ha neked semmi kedved a bulihoz, akkor csak valami erőltetett vacak lesz az egészből, és lehet csak még sz@rabb lesz a barátnőd kedve. majd rendbe jön idővel, mit pátyolgatod. ha már semmi nem jó annak a csajnak, amit csinálsz, akkor menjen a fenébe

21 L voltam

2009. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van.köszönöm a válaszod!
2009. okt. 25. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajoktól tud az égnek állni az a rövid hajam is ami van. Ha nincs kedved menni, akkor ne menj. Ennyi az egész.

Nem kell meghunyászkodni egy nő előtt. Jó persze egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni, de azért hagyd, hogy folytonosan ezt csinálja. Ülj le vele s közöld a problémádat. Ha meg nem tetszik neki, ahogy az előző válaszoló is mondta, akkor menjen a búsba.


20/F

2009. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A "problémám" már megoldódott. Újra megbeszéltem vele és nem mentem el, de neked is köszönöm a válaszod :)
2009. okt. 26. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!