Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiu vagyok, eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiu vagyok, eddig totálisan heteró, azon kaptam magam, hogy gyöngéd érzelmeket kezdtem táplálni a legjobb barátom iránt, aki néhány évvel fiatalabb nállam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap ugy kelek és fekszem hogy ő jár a fejemben, és ez így elégge kellemetlen mert minden nap talalkozunk. A poén az, hogy mind a ketten a homosexualitás ellen vagyunk (ne a személyek ellen, hanem maga az állapot ellen)

2013. aug. 22. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mire érted hogy gyöngéd érzelmek? Szerintem csak nagyon törődsz vele ha meg tényleg ugy érzed hogy szereted akkor mond el neki nem lessz semi ha tényleg a barátpd akkor megérti
2013. aug. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon jó barátod. akkor lehet úgy érzel iránta mint egy testvér iránt. Ha meg áll rá a cerkád is, akkor meleg vagy. Nem mind egy.
2013. aug. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Attól még hogy áll a cerkája nem meleg, iszonyú sötét volt az előző.


Ha érdekel vele, próbáld ki!


Vagy velem--HÁHHÁHHH:D

2013. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!