Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal egész hónapba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egész hónapba egyszer voltam együtt és magas a testhője lehet hogy terhes?

Figyelt kérdés
Ebbe a hónapba egyszer voltam együtt a párommal KETTŐ azaz KETTŐ óvszert húztam fel mert régen ebből voltak gondok, és semmi gubanc nemvolt az aktus során, de kb 1 hete a páromnak mindig meleg a homloka és mindig fázik(36,3-36,7 között volt a hőmérsékelte) a melle is elkezdett duzzadni de neki mindig késik 2 hetet és minden menstruáció során fáj a melle, kérem olyan válasz ne érkezzen hogy teszt,orvos stb. csakhogy lehetséges-e hogy baj van?
2013. szept. 6. 18:24
 1/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:

38+ tól kezdve beszélünk emelkedett testhőmérsékletről, de amúgy két gumival lehetetlen, még egyel is 99,99999% hogy nem lesz a lány terhes, szóval ne parázz.


De egy teszt asszem 500 forint, nemtudom miért ne lehetne venni egyet... :D

2013. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a 36,3-36,7 nem magas, tök normális

ha a gumi(k) nem lyukadt(ak) ki, akkor nem lehet terhes, rémeket láttok

egyébként a dupla gumi kicsit sem biztonságosabb, pont emiatt is kilyukadhat, mert így már nem rendeltetésszerűen használod

mikor volt az az 1 alkalom?

2013. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lamakid333 ***** válasza:
A leírt tüneteket mind magyarázza egy enyhe megfázás és a közeledő menstruáció. Amúgy meg tudtad hogy a peteérés során is érzékenyebb lehet a mell? Nem írtad mennyi idős vagy, de amennyit tudtok a terhességről azt saccolom hogy 17 körül. A nőknek alapba szokott nőni a melle, vagy csak a a peteérés miatt érzi nagyobbnak, mert érzékeny ha bármi hozzáér. 2 Gumival amúgy sem lehetne semmi baj. Ahhoz hogy 2 gumin keresztül teherbe ejtsd csillagászatian pici az esélyetek. Kb 1000 év alatt a földön 10 billió lakossal egy ilyen történhetne. Nyugtasd meg szépen.
2013. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

amúgy én 17(fiú) és a párom 16

az alkalom mikor együtt voltunk, a menstruáció vége után kb 5 nappal.

kizárt de azért megkérdezem: ha esetleg az ujjra került és úgy pettingeltünk(alaposan megtöröltem a kezem és törlés és a petting között volt kb 5-7perc)

2013. szept. 6. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor kezdeném azzal, hogy a dupla gumival nagyobb a terhesség kockázata... viszont:


A tünetek:


A ciklus második felében mindenkinél emelkedik a testhő, ebből max akkor lehet következtetni, ha valaki minden nap méri, és már legalább 3 hónapja dokumentálja. A mell duzzanata lehet terhességtől, peteéréstől, vagy akár a közelgő menzesztől is... az, hogy mindig fázik: kb egy hete elkezdett lehűlni a levegő, azóta én is folyton fázok.


Tehát, teszt nélkül:


Lehet, hogy terhes... bár minimális az esélye, de az is lehet, hogy csak meg fog neki jönni.

2013. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez főleg attól függ fiú- e, vagy lány a párod! :D
2013. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"kizárt de azért megkérdezem: ha esetleg az ujjra került és úgy pettingeltünk(alaposan megtöröltem a kezem és törlés és a petting között volt kb 5-7perc)"


Ha megszáradt, akkor esélytelen. Ha nedves volt, minimális az esély...


Az, hogy menzesz után hány nappal... az csak a ciklus hosszának ismeretében lehet mérvadó...


Az eddig leírtak alapján a terhesség esélye minimális, nem kizárható, de nagyon közelít a nullához!


És ne használj dupla gumit, inkább egy minőségit!

2013. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

már bocsánat, de nem tudhatom, hogy mikor menstruált

dátummal többet tudtam volna kezdeni... vagy legalább azzal ,hogy hány napja történt az aktus


de továbbra is kizárnám a terhességet, ellenben szokj le a dupla gumiról, még a tájékoztatóban is benne van (legalábbis az én időmben, amikor még kotonnal védekeztünk benne volt), hogy megnő a kiszakadás kockázata két gumi húzásánál

2013. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2013. szept. 6. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, mossad inkább és ne töröld!
2020. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!