Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Szeretitek a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szeretitek a rossz lányokat? Számotokra milyen egy rossz lány? Milyen az ideális barátnő? Sexy és buta legyen vagy inkább szép és intelligens?

Figyelt kérdés
Tudom ez relatív ,ezért mindenki írja le ,hogy számára ez mit jelent.

2013. szept. 6. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
...Mi van...?
2013. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te alkalmazkodó típus vagy:)
2013. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

HA, és ez egy borzasztóan nagy HA, a lány a bohém viselkedését nagyon jól kezeli, tehát hihetetlen stílussal, elképesztő büszkeséggel és látom rajta hogy amúgy értelmes a csaj, ÉS persze ha csak a poén részéért csinálja és nem azért mert a testével akar érvényesülni akkor lazán.


Az ilyen nők az alfa-nőstények és ritkábbak mint a lottóötös :(

2013. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ,de léci a kérdésre válaszoljatok.

Arra lennék kíváncsi, azt meg tudom ,hogy milyen vagyok! ;))

2013. szept. 6. 21:24
 5/8 A kérdező kommentje:

Christiano Ronaldo!

Köszi az értelmes választ! :D :)

2013. szept. 6. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
az a rossz lány aki a szőnyegre pisil XDD... de komolyra fordítva a szót egy barátnőm volt eddig ő nem volt se túl sexy se túl buta se túl inteligens csak szép nem tudom mit szerettem meg még most is szeretek benne de azt nagyon
2013. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos nekem a szép és okos és KEDVES és JÓFEJEK, jönnek be. Amúgy mit értesz "rossz lány alatt" az három féle lehet:

1. kiposztolja fb-n hogy "azt mondtam anyunak hogy kész a házim pedig még vissza van egy feladat :) :D <3 húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú de rosssz lány vagyok "

nos az ilyen nem teszik hanem: megrémít, hányingert okoz, és persze elgondolkodtat hogy a melegeknek valahol mégis igaza van


2. Tényleg rossz lány aki feltöri a kocsid, kést nyom a nyakadhoz és ellopja a tárcádat

(azt hiszem erről nem kell kifejtenem a véleményem)


3. Ordas k***a aki mindenkinek szét teszi a lábát (persze ezt utólag eljátszhatja egy lány egy kapcsolatban de nem az ismerkedős résznél)


Persze ne érts félre ha egy lány VAGÁNY azt bírom de ez a sok "én aztán ilyen-olyan nagyon rossz kislány vagyok ám dolog" (mert félre értés ne essék ha egy lány csak per "rossz lány ként" emlegeti magát az már önmagában undorító és hülyeség).

2013. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igaza van az utolsónak én is így gondolom.....

(VISZONT NEM ÉRTEM A KÉRDÉST.....!!)

2014. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!