Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiók! Ti, hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiók! Ti, hogy viszonyultok az ilyen lányokhoz?

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok aki: csendes, visszahúzódó, halk szavú, egy igazi lúzer, bénácska, ,de van jövőképe. Nincs sok barátja,de akik vannak neki azok igaziak. a fiúk előtt pedig félénk, és nem az a társasági figura inkább az az aranyos ,csöndes kategória. Ti ,hogy viszonyultok az ilyen lányokhoz ? Nem tartjátok unalmasnak? És ,hogy közeledtek hozzá? Illetve mi a vonzó benne?

2013. szept. 8. 11:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
fiúk
2013. szept. 8. 11:26
 2/22 anonim ***** válasza:
Na erre én is kivancsi vagyok.Mivel kb ilyen vagyok én is.. Na fiúk?
2013. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem ettől lesz vonzó vagy nem.
2013. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
bocsának rossz a billentyűzet.(néhány betű fel van cserélve :// )
2013. szept. 8. 11:28
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem vonzó. Jobban szeretem a tüzes, akaratos nőket, akik merik hangoztatni a véleményüket és úgy tudok vele vitázni, mint egy emberrel. Nem jönnek be az ilyen "bocsi, hogy élek" típusú lányok, sajnálom. :/
2013. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire néz ki jól. Ha a külsejére sem ad, akkor nem jön be.
2013. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, nincs sok barátom, de azért hangot adok a velemenyemnek, és luzernek se tartom magam. 15 éves létemre pedig volt mar több jelentkező is..
2013. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
10ből 9 fiú szépnek tartja
2013. szept. 8. 11:31
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha a külseje vonzó akkor nincs velük semmi gond, mert velük másképp kell bánni. Általában ők azok akikről nem mondaná senki meg, hogy igazi vadállatok az ágyban, már persze ha meg tudnak nyílni eléggé. 22F
2013. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Attòl,hogy csendes nem biztos,hogy lùzer.

Külön kell választani a csendes ès az idiòta kategòriát.


Nekem bejönnek az ilyen csajok.

Ìrhatnak nekem nyugadt szìvvel:)

2013. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!