Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kisebb összeveszés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kisebb összeveszés után otthagy a lány, akkor nem szeret, szakítani akar?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy ott hagytam helyeken gondolkozni. Ma közöltem, hogy elmegyek egyedül az orvoshoz, és ott hagytam egy gyorsétteremben. Általában mindig megvár, vagy keres, hogy merre vagyok. Most, mire visszamentem egyszerűen eltűnt, facebookon sem válaszol.


Ha ennyi vagyok neki, akkor nem is szerethet igazán, ugyanis 2-3 napja még teljesen odavolt, hogy mennyire szeret és örökre velem lesz. Most meg gondolom hazament duzzogni vagy épp mással találkozik, ahelyett, hogy megkeresne, felhívna, bocsánatot kérne, ugyanis okkal hagytam ott.


2013. szept. 9. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott hagyod, és csodálkozol, hogy lelép? És még ö keressen meg..?
2013. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként fél éve vagyunk együtt, de úgy érzem, hogy valami nem működik már rendesen, ráadásul ha elmondom a problémámat normálisan, mindig kiakadás a válasz, most ezért hagytam ott gondolkozni. Eddig mindig utánamrohant, hogy mindenhova velem jön, vagy azt mondta ha kell estig ott ül ahol ott hagytam, most eltűnt.
2013. szept. 9. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól szarul csináltatok mind a ketten!Nem tudom,mi miatt hagytad ott gondolkozni több soron,de egyszer-egyszer ez a legjobb megoldás.Gondolom rájött arra,hogy mégse éri meg téged megvárni.Mindketten elég társfüggők lehettek,ha ennyire kapaszkodtok a másikba.
2013. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy állok hozzá, hogy ha szeret úgyis visszajön.
2013. szept. 9. 16:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Utánam jött... de nem tudja hol vagyok.
2013. szept. 9. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta vagy
2013. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!