Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki ugyazt az a személyt szeresse élete végéig?

Figyelt kérdés

Létezik olyan ,hogy valakisosem szereti egy bizonyos személyből sohasem?

Itt vannak ezek olyan aranyossak:

[link]

és most elutazott a szerelmem és nagyon sokáig nem fogom látni ,de várni fogok rá nála jobban senkit sem szerettem ,hogy bírja m ki nélküle?Mit tudtok javasolni?



2013. szept. 10. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sztem cask az van, h egy idő után az ember megunja a keresgélést. :D
2013. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Létezhet. Én már 10 éve szeretek egy lányt, aki mellesleg már 5 éve feleségül ment Németországban. Azóta sem láttam.
2013. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
létezik hát látod nem?? miért ilyen hihetetlen dolog ez??? hogy valakinek van kitartása motivációja hogy megcsinálja??
2013. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim 50 éve házasok, és 60 éve szeretik egymást.
2013. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Manapság egyre ritkább de létezik. Ha megtanulja az ember értékelnie és szeretnie amije van nem pedig azt figyelni mije lehetne.
2013. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért rossz a billentyzet!
2013. szept. 10. 21:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez a sztori olyan mint a Szerelmünk lapjai.
2013. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én tényleg annyira szeretem ot senkit sem szerettem jobban nála 5évett kel rá várnom ,de meg éri én tudom ,hogy o az igazi senki sem volt rám ilyen hatással mint o támogatott ott volt melletem mkor senki más és így fordítva ,de annyira félek ,hogy elveszítem most és elfejtem de ez nem létezik! Csak az idotol féllek ,hogy lassan fog eltelni valami tanács? :(
2013. szept. 10. 21:52
 9/15 anonim ***** válasza:
5 évet? hát ébredj fel..
2013. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
vagyis most már kiszámítottam kevesebbet mint 2évet kell várnom
2013. szept. 10. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!