Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy megcsaltam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Szakítani fogok a barátommal valamelyik nap, ha lesz alkalmam beszélni vele. Nemrég megcsaltam részegen (ma tudtam meg)

Ez biztosan visszatartaná attól, hogy megpróbáljon "megtartani", de rosszul esne neki...

Elmondjam majd neki, vagy sem?


2013. szept. 11. 22:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Megcsaltam részegen = csókolóztam egy sráccal aki kezdett igazán szimpatikus lenni, és azóta is kerülgetjük egymást.
2013. szept. 11. 22:48
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha ugy is szakitani akarsz vele akkor teljesen mindegy szerintem felesleges elmondanod és bántanod ezzel ..
2013. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti ha csak csók volt az még talán elmondható viszont ha több is akkor ne rugj bele jobban
2013. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Fúj de undorító...
2013. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak csók volt.
2013. szept. 11. 22:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Nincs értelme elmondani. Ha úgyis szakítani akarsz vele, akkor jobb is, ha nem tud róla.
2013. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mond el neki hogy egy olcsó ribi vagy.
2013. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem úgy is visszahallja,mond el korrektebb!!
2013. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Miért vagyok olcsó ribi? Egy ideje halott részemről a dolog, de próbáltam rendbe hozni, illetve nem volt szívem dobni pont a szülinapja előtt, ezért nem szakítottam előtte. Nyomorultul érzem magam a megcsalás miatt.

De szerintem nem mondom el, nem rúgok bele még egyet....

2013. szept. 11. 22:54
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el, ma később mástól tudja meg, az sokkal gázabb lesz.
2013. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!