Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki kívülről erős személyiségn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kívülről erős személyiségnek mutatja magát és távolságot tart az belülről sebezhető?

Figyelt kérdés
Ezzel próbálja palástolni úgy értem. Több ilyen ember is van? persze tisztelet a kivételnek

2013. szept. 13. 12:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és ez kihat a párkapcsolatra is?
2013. szept. 13. 12:17
 2/11 anonim ***** válasza:
naná.
2013. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen jellegű vagyok és nálam kihat.
2013. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
párkapcsra is kihat, alapba nem jövök ilyenekkel össze, általában gyogyósok és hisztériásak.
2013. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindeki sebezheto belulrol bizonyos mertekben, de ha az elmult idoszakban megbantottak, vagy egyszeruen csak ilyen idoszaka van, akkor lehet hogy jelenleg tenyleg az is van amit mutat.


En nokent elegge tavolsagtarto vagyok (es eros szemelyiseg), foleg azokkal, akikkel nem erzem magam biztosnagban, mert elszivjak az energiam, vagy nem tetszik bennuk valami. Aki szimpatikus, annak eleg konnyen megnyilok (mar azoknak sem teljesen), de muszaly szelektalni.


Az eros szemelyisegek is lehetnek sebezhetoek, ez nem fugg ossze. Foleg ha buszkek is, mint en.. pl akkor elegge sebezheto, de igyekszem nem kimutatni, hogy masok ne tudjanak konnyen belemszurni.

2013. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én erős vagyok, nem annak mutatom magam (személyiségileg), és ez sokakat megrémít, hogy "sebezhető vagyok", pedig csak tényleg "nyers" vagyok. Nekem a világ igen, és nem, nincs talán. Akiket megkedvelek, leginkább magamtól óvom, mert elég nyers lennék, ha nem lennék ügyes hazudozó mellé, így nem tud senki semmit rólam. :) Én azért tartok távolságot, mert az emberek többsége nem mozgat meg, akikkel meg szeretnék jobban megismerni, abban annyira tetszik valami, hogy nem akarom megbántani (valahogy), ezért inkább csak "játszadozok". (csupán a szavak szintjén) 22f
2013. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális ember sebezhető.


A pszichológusok által már pszichopatának tartott emberek azok akik a legkevésbé sebezhetők, pl. eszmék fanatikus megszállottjai háborúkban irgalom nélkül irtják az ellenséget, nem kímélik saját embereiket sem, saját életüket sem féltik, saját fiaikat is háborúba küldik.

2013. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Önvédelmi reakció következik! :D

6-os vagyok, és azt gondolom, hogy a szavak, érzelmek szintjén aki "erős", nem feltétlen lesz sorozatgyilkos. Persze ha nem tudja uralni az állati énjét, akkor a nyers világnézete miatt sokkal könnyebben gyilkol, ez tény.

De amennyiben, csak és kizárólag az érzelmek, érzések, és világnézet szintjén maradunk (nem a fizikális szálon mozgunk), akkor az erős jellem nem feltétlen gyilkolászó majom. :P

2013. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A látszat néha csal. Most ebben mi a meglepő? Igen, van ilyen IS.
2013. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően az emberek többsége erősebbnek mutatja magát, mint amilyen valójában. A lelki önvédelemnek több formája is van, van aki zárkózott, van aki flegma és bunkó, más pedig maszkot tart, de a lényeg ugyanaz: mindegyik típus fenntart egy pajzsot, mert fél megmutatni önmagát mivel úgy érzi, ezzel sebezhetővé válik.


Hogy ez mennyire hat ki a párkapcsolatra, az egy következő fokozat. Tulajdonképpen valahol természetes, hogy az ember nem enged közel magához akárkit, de ha valaki a párkapcsolatában sem tud megnyílni, az már komoly probléma. Ettől függetlenül természetesen van ilyen.

2013. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!