Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról? (többi lent)

Figyelt kérdés

vicces, szeret poénkodni, állandóan kötekszik, de vicces módon, tud komoly is lenni ha kell, de általában inkább elpoénkodja a dolgokat. ugyanakkor kedves, segítőkész, nagyon sok minden érdekli. szívesen jár múzeumba, a művészetek érdeklik talán a legjobban. kicsit ügyetlen. néha kicsit bátortalan, és nem magabiztos, a külvilágnak mégis igyekszik az ellentetjét bizonyítani. könnyen zavarba lehet hozni ha megdícsérik, a bókokkal nem nagyon tud mit kezdeni, persze jólesik neki.

kort is írj kérlek:) köszi a választ


2013. szept. 14. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
És mit gondoltok egy ilyen fiúról? Magas, sportos, pofátlanul jóképű, mindemellett szikrázóan eszes, magabiztos, kedves és udvarias. Vannak művészi hajlamai, imád zenélni. Na? Ugye, hogy remek ember?
2013. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ilyen lányok a kedvenceim aranyos :D 16/f
2013. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok csak srácban :D Túl komolytalan vagyok, szeretnék váááltozni de nem megy :S, na jó nem is akarok, de jó lenne :) szintén a művészet érdekel, pontosabban a fotózás. Szintén bátortalan és nem magabiztos, de mások nem látják rajtam :D Nem lehet igaz, te hazudsz!

am 23 vagyok. :)

2013. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!