Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy egy éve elkezdtem levelezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy egy éve elkezdtem levelezni egy nagyon rendes, egyetemista fiúval, akivel aztán találkozgattunk, és történt köztünk egy s más. Aztán, amikor az új sulimba jöttem, felismertem. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Egy közösségi oldalon jöttünk össze,szerelmesek lettünk,én 16 vagyok,ő meg 26 éves.Ő angol tanárnak tanult,és most kezdődött neki az első éve,igazi tanárként.Azt még nem tudtam,hogy melyik iskolában,aztán amikor ma bejött az angol órámra,nem tudtam,mi van,aztán rájöttem,hogy ő lesz az angol tanárom.A gimnáziumban,ahova járok szigorúan tiltják a tanár-diák közti bármilyen olyan kapcsolatot.Láttam rajta is,hogy megijedt.Őt kirúghatják,engem meg eltanácsolhatnak.Viszont nagyon szeretjük egymást.Fogalmam sincs mit tegyek.Valaki tudna tanácsot adni?Vagy akivel már történt hasonló dolog,azt szívesen meghallgatom.


16/L



2013. szept. 14. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

tartsátok titokban. még egy év, aztán már legálisan is szexelhettek.


egyébként meg szerintem senkinek semmi köze nem lehet hozzá, ha korábbról ismeritek egymást.

2013. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudod hogy ő is szeret?

Ez a korkülönbség azért elég nagy a korodban, ha tanárnak készült akkor lehetett volna ennyi esze hogy ennyivel fiatalabbal nem kezd. Ha valóban szeretitek egymást akkor tartsátok titokban és mondd meg neki is ezt hogy szereted és amíg nem végzel addig megoldjátok így titokban.

(Azért az érdekes hogy elvileg jártok de azt sem tudtad róla melyik suliba megy tanítani? mindegy)

2013. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem,mivel most nyár vége felé annyira kevés időnk maradt,mielőtt ő dolgozni,én meg suliba megyek,hogy amikor együtt voltunk,nem az volt a legfontosabb,hogy én hova megyek,vagy,hogy ő hova megy tanítani.Úgy gondolom,ez érthető.Őt is elméletileg egy szakközépiskolába tették volna,de pont iskolakezdés előtt pár héttel értesítették,hogy áthelyezték.És nekem is csak ennyit mondott.
2013. szept. 14. 15:32
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy az, Aria?
2013. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
nézd a jó oldalát,ingyen korrepetál.
2013. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
4#-es, te vagy a tanár? :D
2013. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, Ezra Fitz vagyok.
2013. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Haha. Nekem is Aria jutott eszembe először erről. Bár most abbahagytam azt a sorozatot mert önmagát ismétli, nincs új motívum, kicsit uncsi lett.
2013. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező és akkor hogy fogjátok ezt megoldani... egyáltalán, ez megoldható?
2013. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs,pont ezért tettem ki ezt a kérdést,mert tanácstalan vagyok! :/
2013. szept. 15. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!