Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányokról, akiknek elváltak a szüleik/szétesett a családjuk vagy elvesztettek valakit?

Figyelt kérdés
Alapból értékes személyiségek. Tudom, ez nem mérvadó, de mégis hogyan viszonyultok hozzájuk? Mi jut eszetekbe, amikor mondjuk egy szál cigi mellett elregéli az életét, hogy meghalt az anyja, vagy válás, vagy nem tudja mi van az apjával, stb. Mit éreztek ilyenkor? Vagy ha a lány tetszik, vagy együtt vagy vele, vagy bármi.. Hogy viszonyulsz ehhez úgy általánosságban?
2013. szept. 19. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Manapság kb. minden harmadik embernek elváltak a szüleik...
2013. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van mikor szánalmat van mikor sajnálatot.Ez nagyban ember függő.

Szerintem nem értékesek.Ugyan olyan emberek mint te vagy én,max nehezebb volt az életének egy szakasza

2013. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Meghallgatom és, ha van kérdésem megkérdezem tőle és azt hozzá szoktam tenni, ha nem akar válaszolni ne tegye akkor!

Annyira hülye kérdés ez de szerintem te se vagy komplett!

2013. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy viszonyulok, hogy akár felszínre jött már bennük vagy akár nem, de a lelküknek nem tett jót, szóval valószínűleg valami problémával küzdenek/fognak küzdeni, lehet ez személyiség zavartól kezdve akármi...
2013. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az értékeset nem úgy értettem, hogy ettől értékes, hanem alapjáraton maga az ember értékes.


Nem sima válásra, inkább tragikusabb dolgokra gondolok, pl. haláleset vagy nem ismeri a szüleit, vagy ilyesmik.


A kérdést egyébként azért tettem fel, mert van egy érdekes tapasztalatom ezzel kapcsolatban és kíváncsivá tett.


Köszönöm!

2013. szept. 19. 17:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Nekem például minden családtagom meghalt. Egyedül vagyok. De valamilyen más állatfaj lennék, hogy másképpen kellene hozzám viszonyulni bárkinek?

Miért jutott eszedbe egy ilyen kérdés?

2013. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Nekem is meghalt az apám még 5 éves koromban. 10 éves koromban már több mint 8 temetésen voltam, mégse befolyásolt ez semmit. Talán csak könnyebben feldolgozom a halálhíreket.


Azért tegyük hozzá, hogy ez nem olyan ritka dolog manapság. Sőt szerintem eddig több gyereket ismerek csonka családból, mint rendesből.

2013. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor írd ezt. Mit nem értesz ezen? Általánosságban mit gondoltok, mit éreztek, amikor megtudjátok, és hogyan viszonyultok hozzájuk. Ha te nem érzel semmit, akkor te nem. És meg is értetted.


Az én környezetemben tapasztaltam egy megkülönböztetést ez alapján, ezért írtam ki.

2013. szept. 19. 18:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmit, a csajnak ehhez semmi köze. Barátnőm kiskorában elvesztette édesapját. Egyszer megemlitette, egyébként nem hozza fel, és én sem. Külföldön élünk, ő nem magyar, anyukája Németországban dolgozik, nővére otthon van.. nem is láttam még a családját, ő se az enyémet. Mivel elég kevés szabadságunk van évente, igy nem is biztos, hogy valaha fogjuk.. ez van, amúgy minden jó :)
2013. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én elvesztettem 1etlen testvéremet, a 2 nagyapámat, szüleim elváltak. Ha tetszik a lány és/vagy barátnőm, még segítenék is neki, hogy ne szomorkodjon.
2013. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!