Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire felszínes?

Figyelt kérdés

Régen megismerkedtem egy lánnyal.Akkor a külsőm miatt nem tetszettem neki.A személyiségem tetszett neki,de a külsőm az nem..Elküldött,hogy még barátságot se szeretne.Mivel többet éreznék iránta.

Ezért kezdtem el keményebben sportolni,elegánsan öltözni.

Most már egész jó külsőm van.Erre néhány hete felkeresett a csaj,hogy kezdjük újra az egészet.

WTF?Ez most mi?Mire jó ez neki?



2013. szept. 30. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg azota eleget változtál hogy jo legyél neki
2013. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
dugd meg és utána mond neki hogy a személyiségét szereted de a külsője nem jön be.
2013. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem felszínes. Neked is a szép lányok tetszenek. Lehet elutasítanál egy nagyon dagi lányt, de ha lefogyna kimondottan bejönne neked.
2013. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nekem van annyi tartásom ha még barátságot se akartam akkor nem mennék vissza.
2013. szept. 30. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem fordítva volt: nagyon tetszett egy srác, megtudta és kicikizett, hogy kövér vagyok stb.

Lefogytam, vékony lettem és sokaknak tetszeni kezdtem, majd a srác felkeresett, hogy elmennék e vele randira. :DD enyhén kiröhögtem.

2013. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
* dugd meg es mond azt neki, hogy a kulsoje bejon de a szemelyisege nem. Welldonemyfriend..
2013. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Dehogynem felszínes. Tehát barátnak jó lehettél volna de inkább elhajtott, mert félt, hogy még megtetszene neki egy "csúnya" pasi, most hogy jó vagy már van rád igény. Rohadt ribizli az ilyen.

szépen kúrjál rá párszor majd közöld vele, hogy igaza volt a külsőd tényleg nem volt elég jó, de beláttad és mostanra változtattál és már ő nem elég jó a te külsődhöz, mert jobb nőket is megkaphatsz. De azért lehettek barátok. Kíváncsi lennék az arcára. :D

2013. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na ezaz.Mert ha barátok maradtunk volna.Akkor okés a dolog.De így..

Amúgy is miatta kezdtem az egészet.Most kihasználom a helyzetet

2013. szept. 30. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

dugd meg, aztán közöld vele, hogy csak 1 éjszaka volt, de nem mutatkoznál vele az utcán...


érteni fogja.

2013. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Sok ember felszínes. Használd ki az alkalmat utána meg jól alázd meg és dobd el mint valami használt rongyot.
2013. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!