Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek valakit, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit, de nem tudom megélni a szerelmet mert nem lehetek vele. Belehalok lassan a fájdalomba ( 29/N) éreztetek már igy?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Röviden: az egyik legrosszabb dolog a világon.
2009. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is. 28/N.

Részleteznéd kicsit,miért nem lehetsz vele?

2009. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert ő nem hagyja
2009. nov. 8. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Van vkije? Vagy nem tetszel neki? Bocs,de így nem tudok segíteni,ha nem írsz semmit. Én is pont ebben vagyok,csak nálam Ő kapcsolatban él és nem hagyja ott a nőjét. De engem is szeret.Én meg elhagytam és azóta nem vagyok önmagam. Nincs nap hogy ne fájna.Legszívesebben felhívnám hogy ha Ő is szeret még,próbáljuk meg újra.Még akkor is ha csak második lehetek.Tudom szánalmas vagyok de halálosan szerelmes. :(((

Bocs a monológért nem tudom Neked hasonló-e az ügyed, csak leírtam,nálam mi a helyzet.Hidd el,nem vagy egyedül! És bármit odaadnék hogy ez az érzés elmúljon,de nem múlik...

2009. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!