Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetjük azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetjük azt az embert, aki bánt minket?

Figyelt kérdés
Ebben semmi logika sincs. Úgy értem. Rendben, a szerelem nem logika, köze nincs hozzá. Ellenben mikor folyamatosan csak bánt a másik, nem bánik velünk jól, akkor hogy szerethetjük? Miért? Mit szeretünk egy olyan emberen, akivel nem érezzük jól magunkat, aki csak árt nekünk? Nem értem.
2013. okt. 11. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A megbocsátás, miadt szeretjük! Bármit is tett, attól még lehet, hogy megbocsátunk neki, és ezt szerettel fejezzük ki! :D
2013. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy emberi hiba, egy emberi butaság.
2013. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem én amit mondasz. De én arra értem, hogy valaki folyamatosan bántja a párját, nem jó hozzá. Nem pedig egy-két rossz lépésre gondoltam.
2013. okt. 11. 21:48
 4/9 Tarnolf ***** válasza:

Azért szereti az ilyen ember a párját, mert nem akarja látni, hogy mi az igazság. Ezzel nincs is gond, de ezen túl kell lépni és észrevenni, hogy valami nincs rendben.


Ha ez megvan, már (valószínűleg) nem szereted az illetőt aki bánt. :)

2013. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát jójó h bántja de hogy? Egyébként ha van szerelem akkor szinte mindent meg lehet beszélni...gondolom nem fizikai bántásról van szó
2013. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra értem, hogy azért vannak többen is, akik úgy beszélnek a párjukkal, mint a kutyával, meg eltűnnek pár napra, megcsalás stb. Vagy bármi ilyen sze.métkedés. És mégis 10 körömmel kapaszkodnak a másikba, és állítják, hogy szerelmesek belé.
2013. okt. 11. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az emberek csak azt hiszik hogy szerelmesek a másikba. Valójában egy illúzióba szerelmesek, abba az álomképbe amit rávetítettek a másikra a kapcsolat elején és most nem tudják/nem akarják elfogadni, hogy ez a férfi nem az akit elképzeltek maguknak.

Ez gyakran előfordul, a baj az ha mellé alacsony önbizalom is társul, mert akkor az illető sok mindent el fog tűrni a másiknak és alaposan tönkremegy lelkileg, mire ki tudja mondani, hogy vége....ha egyáltalán ki tudja mondani. Van aki egy egész életet leél így....


Ha az emberek nem foglalkoznak a saját belső világukkal, lelkükkel, akkor vakon rohanhatnak bele egy ilyen helyzetbe és nagyon keserves leckét kapnak az élettől. Könnyű azt mondani, hogy buták vagy gyengék, de nem azok. Itt több lelki eredetű probléma kapcsolódik össze.

2013. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdésed! Erre már én is gondoltam. Sokszor látok pl. olyan lányokat, nőket, akik egy bunkó pasi párjai, aki ráadásul szarul is bánik velük.


Sőt, ismerek pl. olyan lányt, akivel én bármennyire is rendes voltam és szerettem, nem kellettem neki. De az a srác, aki bunkó volt vele és nem vette emberszámba, sőt kb leszarta, nah az kellett neki... Eléggé irracionális a dolog.


És nem ám egy ostoba csajról beszélek, hanem egy az átlagnál sokkal intelligensebbről, egy tanult valakiről. De mégis van olyan hülye, hogy ahhoz ragaszkodjon aki lelkileg bántotta őt és hülyének nézte.


Rengetegen vannak így szerintem. Jó értem, hogy a férfinak dominánsnak kell lennie bizonyos értelemben. Meg kell védeni a nőstényt pl. Persze legyen meg az egyenjogúság is. Oké. De mondjuk nem a bunkóság jelenti a férfiban a dominanciát. Szerintem sok csaj a tapló viselkedést tekinti férfiasnak. Ha nekik ez kell, akkor tessék, van belőle bőven. Túlkínálat van parasztokból :D

2013. okt. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: itt gondolom konkrét személyekről beszélsz...lehet ugy ez megcsalás stb és a környezetedben van ilyen h kiderült a dolog? Félre ne értsd elég gerinctelenntelenségnek tartom a megcsalást...és még egy kérdés akinél ez lejátszódik az fiú lányt v fordítva működik?
2013. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!