Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. De nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. De nem tudok mit mondani neki. miért? :' (

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú és én is tetszek neki.egy baja van velem.. az h nem tudok/birok vele normálisan beszélni.. nagyon félek h vmi hülyeséget mondok és ott hagy a francba.. 2 éve nem birok másra rá nézni. és úgy érzem már nem is tetszik..szeretem! tudtok vmi tanácsot adni h mit mondjak neki? :)
2013. okt. 27. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tök mindegy, mit mondasz neki

ha valami haszna volt az évemnek, ezt megtanultam: mindegy, hogy ki mit tesz vagy mond (persze csak az átlagos dolgokra értve) ha tetszik neked, ígyis-úgyis vonzónak fogod találni, és ugyan ez igaz fordítva is... ha bejössz neki, mindegy, hogy mit mondasz, csak kezdjetek el beszélgetni, úgysem egy alkalom alapján fog megítélni

2013. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Csak nem Biankának hívnak?
2013. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd a fenébe. Nekem például már a tököm tele van az ilyen lányokkal.
2013. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom miért ide ment, másik kérdéshez írtam ...
2013. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15
2013. okt. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!