Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak emberek, akik magányra vannak ítélve?

Figyelt kérdés

Persze valójában nem, de az életük mégis mintha sorsszerűen úgy alakulna, hogy ne legyen mellettük soha senki. És akárhogy keverik a lapokat ugyan az jön ki mindig. Egyszerűen képtelenek őt mások viszont szeretni, komolyan érdeklődni iránta. A szerelem és a párkapcsolat, ami másoknak teljesen természetes és mindennapi dolog, nálam az elérhetetlen álmok kategória. És csak ez tartozik ide, mert komolyan minden másban tudok hinni, ami másnak lehetetlennek tűnik. Viszont már nem bírom egyedül és nem akarok így élni. Nekem miért nem jár, hogy szerethessek és szeressenek? Nem értem és nem látok kiutat.

25/L



2013. nov. 3. 18:18
 1/9 St33lCl4w válasza:
Írj privit és megbeszéljük :)
2013. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ó, ne aggódj, mindjárt jönnek a hős lovagok, hogy megszabadítsanak téged a magánytól, csak győzd fogadni a privátokat. :D
2013. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert esélyegyenlőség nem létezik.A természet sem így működik.Az erős megeszi a gyengét.
2013. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért ne járna?A világ teli van lehetőségekkel.Csak meg kell ragadni.

Lehet környezetváltozás kéne neked.

2013. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én gondolkoztam ezen.

nagyon sokáig.


1-lehet, hogy maga Isten tesz minket próbára, mennyire tudunk emberek maradni és, hogy mennyire vagyunk egyáltalán emberek. Hisz mi másért születik meg egy ember ha nem azért, hogy családja legyen, gyereke, ezekért kelljen fel reggelente és, hogy felnevelje őket hmm?


2-a második amire jutottam az, hogy lehet, hogy valamelyik ősünk pár száz vagy pár ezer évvel ezelőtt nagyon rossz dolgokat tett, lehet, hogy sorozat vagy tömeggyilkosok voltak az őseink és valahogy ez visszaüt ránk és azért szenvedünk mert ők ilyen rossz dolgokat tettek más emberekkel ezért most mi magunk szenvedünk.


3-a harmadik amire jutottam az, hogy lehet, hogy az univerzum vonzza be nekünk ezt. Lehet, hogy ez miatt vagyunk magányosak, lehet, hogy maga az univerzum, maga az élet teszi ezt velünk. A rengeteg jó dolog ami történik a világban annak van egy negatív kihatása is és lehet, hogy ez a negatív kihatás rajtunk csattan, az univerzum bevonz minket, hogy kiegyenlítse magát.


nem tudom, hogy most a hülyeség beszélt belőlem, de komolyan más már nem jut az eszembe.

2013. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:

a szobás ablakába soha nem süt be a nap de az évek tova szálnak és csak öregszel bizoony, ragyogón süt a naaap és szikrázik a fény de a szíved szomorú ha arra gondolsz csak, hogy milyenszerencsétlenvagy..dádámm dádádámm dádámm...


egy késő gondolat egy elkésett leány, szomorkodik magában, és nem tudja mit tegyen, ragyogón süt a naaap és szikrázik a fény de a szíved szomorú ha arra gondolsz csak, hogy milyenszerencsétlenvagy..dádámm dádádámm dádámm...


a szobás falai között, lassan múlnak az évek, és csak szenvedsz mindennap, és kínlódsz mint a kutya, de egy hülyegyerek dalától, vidámabb leszel.. ragyogón süt a naaap és szikrázik a fény de a szíved szomorú ha arra gondolsz csak, hogy milyenszerencsétlenvagy..dádámm dádádámm dádámm...


ha nem teszel semmit csak keseregsz tovább, elb---aszod az életed, ahelyett, hogy tennél valamit, ha te lépnél előre, és kezdeményeznél, és lerombolnád a falad, sokkal másképp is lehetne... ragyogón süt a naaap és szikrázik a fény de a szíved szomorú ha arra gondolsz csak, hogy milyenszerencsétlenvagy..dádámm dádádámm dádámm...

2013. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki sikeres ebben, éppen úgy, mint ahogy az élet más területein is vannak sikeresebbek és sikertelenebbek. Bár te lány vagy, neked könnyebben megy az ismerkedés, viszont egy hozzám hasonló ocsmány férfinek esélyes sincsen arra, hogy kapcsolata legyen, bárhogyan is vágyik rá.
2013. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

neem, neem,, ez nem feltétlen annyin múlik hogy ülsz a szobádban és keseregsz, persze ha a kérdező tényleg csak a gép előtt ül nap mint nap az talán befolyásolja ezt.


Deee, ez azért nem így müködik. Tehát nem kéne annyi meg annyi plusz kört futni csak azért hogy nagy kínkeservesen összejöjjön végre valami, aminek aztán már a sok szenvedés miatt nem is tudsz igazán örülni, csak ilyen aaah,, nah,, végre... de telejes üresség, ha nem érzéssel van, hanem csak direkt, hogy na most aztán találok valakit.


Sőt valaki úgy csajozik/pasizik be hogy a gép előtt ül, ez nem képez akadályt. Gondolom kérdező te is dolgozol vagy suliba jársz. Legalábbis feltételezem. Meg eljártok ide-oda, ha máshova nem is biztos mész mentek néha családostúl bevásároni tescoba vagy ilyesmi.


Na most ezer dolog történhetne, de valamiért mégsem, pedig másnak is néha ölébe pottyan az egész, valami egyszerűen hiányik. Általában ezek a dolgok összevonzzák egymást, szerintem ha ez van az még valamikor fiatalon kezdődik. Ki lehet ebből jutni persze, nem hiszem hogy lenne fix magányra itélt ember.


Csak kérdés hogy hogy, mert most elmehetsz akárhova, az nem garantálja hogy bármi is változni fog, pl elmész moziba beülsz egymagadban, eszel egy popcornt és,? max ha tudsz beszélgetni valakivel, esetleg lesz valami. Pl amit írtál hogy másoknak természetes, mindennapi dolog, na ilyesmiről beszélek, ez másoknak jön magától, ezért mondom nem futnak itt emberek plusz köröket.


Sőt, legtermészetesebb, hogy nehogy már ő rohangáljon a másikért önbecsülés stb, és ez ilyen helyzetben hogy, "na akkor én nem beszélek addig hozzád!!" "höhh, ki a f**** érdekel" nem müködik, még te örülhetsz hogy hozzád szólnak, ha te nem akkor max magaddal aszol ki, nem adhatod meg magadnak azt a luxust, hogy hátradölsz azt ennyi. Jahh...

2013. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipő. 25/F :D
2013. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!