Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti miért akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti miért akartok modell alkatot? Miért akartok olyan vékonyak lenni? Miért nem jó a normál nőies alkat? Mi tetszik abban a nagyon vékony alkatban?

Figyelt kérdés

#alak.vekony.ideal
2013. nov. 4. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nekem speciel semmi.

Én elégedett vagyok magammal.

2013. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
büszke lehet magadra,hogy eljutottál arra a pontra!:)
2013. nov. 4. 16:04
 3/24 anonim ***** válasza:
Konkretizáld pár képpel, hogy mennyire vékony alkatra gondolsz.
2013. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
mert majmolják egymást
2013. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Ki nem állhatom a csonti alakot! Szerencsére én nem vagyok és nem is akarok olyan lenni! Jól érzem magam a bőrömben és nem értem a mai fiatalokat mi anbban a jó!?
2013. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
2013. nov. 4. 16:14
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok vékony mert nálam nincs olyan, hogy "nőies" alak. Tudod mindnekinek más a genetikája és ezt sokan elfelejtik, csak szídják a vékonyakat. Azért mert valaki nem vékony, még nem lesz mindenképpen egy nőies amazon kinézete. Én látom, hogy nekem ez áll jól, ezért ilyen vagyok.
2013. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
szerintem azért,mert az arányos vékony alkat jóval ritkább mint a többi alak tipus,és jóval nehezebb is elérni... dehát 7oszázaléka genetika...:(
2013. nov. 4. 16:16
 9/24 A kérdező kommentje:
sőt...egy vékonyabb alkaton jobban kirajzolódnak a nőies vonalak.. de ez alkat kérdése.mert van aki vékony,de olyan egybe van mindene,és olyan lapos mint egy vonalzó...
2013. nov. 4. 16:17
 10/24 anonim válasza:
azert szeretnek vekony lenni, mert nekem az tetszik es szeretnek legalabb magamnak megfelelni. szegyellem magamon ezt a par plusz kilot is..strandra se jarok mig le nem fogyok. mindenkinek mas tetszik, izlesek es pofonok, de ne altalanositsunk, gaz ha valaki majmolasbol koplal, en inkabb megdolgozok azert a testert amit en szepnek talalok.
2013. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!