Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért küld egy pasi egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küld egy pasi egyértelmű jeleket, ha utána nem jön oda?

Figyelt kérdés

Van két csapat, mi lányok és ők srácok. Általában ugyanoda járunk szórakozni már évek óta és ilyenkor(a bulik alatt) egy csapat vagyunk. Nos a srácok közül van egy, akivel szemezünk, mosolygunk egymásra, már azt is mondta, hogy közel állok a szívéhez, ha beszél mindig rám néz, látni akarja a hatását, érdekli a véleményem. Ezek általában akkor történnek, mikor sokan vagyunk és táncolunk a zenére. De utána nem csinál semmit, ha a közelében vagyok feltűnősködik, de rámköszönni nem szokott, pedig addigra már pia is van benne, és általában akkor mindig őszintébbnek is tűnik. Korról csak annyit, hogy én 20 körül ő pedig 30 körül. Tehát ezért is esedékes a kérdés. Vannak még félénk 30 körüli pasik??? Tömegben tök nyílt, de ha kevesebben vagyunk totál zavarba jön. Hozzáteszem olyan még nem volt, hogy csak kettesben lettünk volna. Oké, ha ez a probléma, de egyelőre tudni akarom, hogy nem csak szórakozik-e.


Elsősorban 30 év körüli pasik válaszára várok, de bárki más akinek építő jellegű tanácsa, kritikája van írjon!


2009. nov. 16. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
azt várja h te kezdeményezz
2009. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy looser, vagy nem akar tőled semmit. Mind2 esetben tipli. 26F (OK, nem teljesen 30as, de közelebb van hozzá, mint szeretném :) )
2009. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mer közeledni, mert egy looser, igen fél a dolgoktól és az ilyennél vagy lépsz, vagy csak topogni fog egy helyben. Állj a sarkadra és szerezd meg, ha kell, nő vagy nem? 26f
2009. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja hányadán állsz vele? A nőknek széles a palettájuk praktika terén, találj ki valamit, hogy kérdezz tőle, vagy öntsd rá ügyetlenül az italod, valami..... Találd fel magad, mert igy nem lesz semmi. Nem mindenki rámenős, mert pasi.
2009. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azért de neked még nem jutott eszedbe kezdeményezni???
2009. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem intézd úgy,hogy kettesben maradhass vele,és kezdeményezz nála nyíltan!Veszteni valód nincs,legfeljebb nyerhetsz!Ha vevő a dologra,úgyis kiderül,ha nem,akkor visszavonulót fújsz.Hozzátenném még,hogy nem vagyunk egyformák,vannak félénkebb fiúk,és félénkebb lányok.Attól még nem lesz valaki lúzer,hogy olyan,amilyen.Ez esetben Neked kell a sarkadra állnod.Na és???Ha egyikőtök sem próbálkozik,esélyed nincs!

2009. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi most szombaton kerülrá a sor, de én úgy izgulok, hogy mi lesz! annyira szeretném! :$
2009. nov. 16. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!