Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy aludtatok tegnap éjjel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy aludtatok tegnap éjjel? Gondoltatok valakire?

Figyelt kérdés

Vagy hiányzott valaki konkrétan vagy vágynátok valakire?


Nem bánom ha írsz kort és nemet.


2013. nov. 8. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, őrülten hiányzik valaki, bár még nem is találkoztunk. N
2013. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Másfél hónapja szakítottunk életem szerelmével, rá gondolok minden éjjel. 19/L
2013. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Egyedül aludtam az ágyamban. Konkrét személyre nem gondoltam, de nagyon hiányzott mellőlem egy csinos kis csajszi, ágymelegítő gyanánt... ;)
2013. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mint, akit leütöttek. Nem gondoltam sokat emberre, csak arra, hogy inni kéne némi vizet, mert ma szívni fogok (és tényleg). Nem hiányzott konkrétan senki, mielőtt elaludtam azért egy darab pillanatra eszembe jutott egy lány, aki ilyen haverbarátnőszerű képződmény valami.


27/F

2013. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kivételesen jól aludtam tegnap éjjel, de mégis hiányzott mellőlem a barátom.


17/L

2013. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól és igen,a barátnőmre,mivel most nem tudunk egy darabig minden este beszélgetni.
2013. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zakathol ***** válasza:
Miután szorosan magamhoz öleltem a barátnőm, nagyon jól aludtam, persze egy jó szex után nem nehéz.
2013. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elég rosszul, sírdogáltam is a barátom után, most van némi válság. Öleltem a kis plüsskutyámat, dehát semmit se enyhített a hiányából... :(

20/L

2013. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majdnem mindig jól alszom, így most is. Persze attól még eszembe jutott 2 ember is, meg elképzeltem milyen lenne együtt aludni valamelyikkel. Lehet el se bírnék aludni, mert már olyan szokatlan lenne hogy ott fekszik mellettem valaki.
2013. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En merges voltam magamra elalvasnal, mert elkezdtem meg elotte olvasni, de mar olyan almos voltam, hogy gyakorlatilag olvasas kozben elaludtam es igy nem figyeltem oda rendesen arra, amit olvastam.


Ebredesnel arra gondoltam, hogy mifele idiota lehet az, aki ugy kezd el este olvasni, hogy igazabol mar felig alszik.

2013. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!