Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szjger13 kérdése:

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
10 vagyok de menthetetlenül beleestem az egyik legjobb barátomba! Nem tom mi van mert néha nagyon szemét velem máskor pedig minden titkát elmondja!! Please, help!

2013. nov. 9. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
baromság
2013. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Általános 4. osztályban, ez elég korrekt.
2013. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Na jò,1. & 2. szerintem ezzel most àlljatok le.. Egy 10 éves embernek nem lehetnek érzelmei?

Kedves Kérdező! :) 10 èves koromban èn is hasonlò helyzetben voltam. Hidd el nekem, a fiùk ebben a korban, sőt, még utàna sokàig, nem elég érettek az ilyesfajta èrzésekre. Szerintem csak kèsőbb lehetne köztetek bàrmi is :/ De ne csüggedj! Később nevetni fogsz ezen az eg egèszen:D

2013. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én egyet értek perselussal
2013. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DB01 válasza:

Szia !

Nekem van 2 öcsém akik 10 évesek . Nagyon hülyék tudnak lenni ,de ebben a korban a fiúknál ez teljesen természetes ami még sokákig így lesz . Az egyiknek nagyon bejött az élet !! Sokszor van a lányokkal ,gyakorlatilag körberajongják ! A nyári táborban kapott egy puszit a "szerelmétől" és azóta kézen fogva járnak a folyosón <3 ! Próbálkozz egy puszival, egy öleléssel , a lényeg ,hogy ne a haverjait figyeld. !! Néha majd megbolondul. , de nézd el neki ! Sok sikert. !!!

2013. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel nem érez irántam semmit.
2013. nov. 10. 20:45
 7/8 A kérdező kommentje:
DB01, köszi.
2013. nov. 10. 21:07
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én is 10 vagyok. Èn a barátnőmnek segítettem az ilyesmiben, és szerintem próbáld meg kideríteni azt, hogy neki tetszel-e, tetszik-e neki valaki... SOK SZERENCSÉT!
2014. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!