Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a szépségkirály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szépségkirálynő tényleg annyira szép? (KÉP)

Figyelt kérdés

Most nem azt mondom hogy csúnya de azért nem mondanám azt hogy ő Magyarország legszebb lánya, sőt kimegyek az utcára sok ilyen arcú lányt látok. Ennyi erővel szerintem bárki lehetne szépségkirálynő. [link]


ezen a képen nincs kifestve meg természetes


2013. nov. 14. 19:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Tetszik, hogy nem tűnik műpics.nak.
2013. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
istenem, te mèg nem tudod, h a vilàg minden orszàgàban azok a lànyok lesznek a szèpsègkirànynok, akiknek a legmèlyebb a torka, v akinek a leggazdagabb az apucikàja.
2013. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

De, azon a képen is ki van festve :)


Szerintem szép, de teljesen átlagos szép. Nekem ennyiből nem lett vonzó.

L

2013. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, a szépségkirálynők általában a tipikus tucatlányok közül kerülnek ki, akikben nincs semmi különleges azon kívül, hogy jó a hátszelük.
2013. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem, kifejezetten nem tetszik. Viszont!

Viszont a modernkori királynőválasztások nem csak a külsőről szólnak. Lehet valaki gyönyörűséges, ha ostoba, mint a segg. Olyanokat nem engednek ki külföldre, aki kívülről sugárzik, a negró viszont világít a szájában.


A szépség nem minden.

2013. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Átlagos.Láttam már szebbet.De ahány ember annyiféle ízlés
2013. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Azért én szeretnék ennyire "átlagosan" kinézni,ahogy ez a nő :)
2013. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem csak nekem még az is furcsa hogy ha megnézek valami újságban egy színésznőt, kifestett szépségkirálynőt, vagy valami modellt olyan szépen megcsinálják, de viszont az utcán még nem láttam olyan igazi gyönyörű nőt. Nem hiszem azért hogy ők is gyönyörűnek születnek hanem a sok kozmetika, plasztika..stb. Szerintem egy profi sminkkel bármelyik átlagos nőböl lehet szépségkirálynő.
2013. nov. 14. 19:57
 9/25 anonim ***** válasza:
Volt a CKM lány válogatáson is. Ott is ügyes volt. Szerintem szép is. aranyos az arca. Az alakjára pedig nem lehet panasz.
2013. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A "szép" az elég szubjektív, kinek mi a szép.


Gondolom minden versenyen megvannak a szempontok ami szerint pontoznak.


Ő szép, egy fotózásra, termék reklámozásra stb...


Más a "hétköznapi szép", és a versenyeken lévő "szép".

2013. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!