Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok olyan személynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok olyan személynek ajándékot adni karácsonyra akit nem ismertek régóta, viszont az alatt az idő alatt jól megismertétek, nem jártok csak úgy elvagytok?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor mit? :))

úgy értem milyen jellegűt milyen értékben...nem a pénzen van a hangsúly..hanem hogy szokás e vagy sem...értitek..



2013. dec. 3. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasmit inkább, ami csak a kettőtök "szoros" kapcsolatára utal.

Mondjuk egy szép, elegáns képkeretben egy közös kép rólatok, vagy valami személyes dolog, ami csak az ő stílusára utal.

Én mindenkinek szoktam karácsonyra ajándékot adni, akit egy picit is jobban ismerek, pl tavaly az egyik havernak egy szobákba való szemetest adtam, mert nem volt neki, és tudtam hogy örülni fog, háát örült is :)

2013. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, nemigen, de vegyél neki valamit nyugodtan, hogyha fontos neked az illető és esetleg pl szeretnéd szorosabbra fűzni a kapcsolatotokat; akár párkapcsolat, akár sima baráti szinten:) Hogyha fontos neked, hogy érezze, hogy még így külön is gondolsz rá, akkor adjá neki vmit, egy képeslap is elég:) Vagy hát én nemtom:D
2013. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én adnék. Nem kell nagy ajándék, lehet saját kezűleg készített is.
2013. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!