Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Elég hosszú lessz. (fiú-lány barátságbòl szerelem; drogok +1 csaj).

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szòval az egèsz nyàron kezdödött, az egyik csaj-haverommal elèg jòban lettem, egyre többet talàlkoztunk. A neve legyen lilla :)

A vègèn màr minden egyes nap beszèltünk legalàbb facen vagy tefonon (kicsit messzebb lakik). Sokszor ö irt ràm, elköszönèskor pedig sziveket is kaptam...szoval elèggè ùgy nèzett ki, hogy akar valamit. Én itt már nagyon szerettem. Aztàn volt egy buliban ahol kavart egy sràccal, amin elèggè kiborultam. Nem is annyira rà haragudtam, hanem inkàbb magamra, elvègre nem jàrtunk. Bàr elèg közel jàrtunk màr hozzà, biztos, hogy rèszèröl is több volt mint baràtsàg...

Na szòval, ez utàn àtbeszèltük rendesen a dolgot, ö azt mondta, hogy sajnàlja, de nem akar kapcsolatot. Èn mivel teljesen belevoltam zùgva, arra jutottam, hogy akkor jobb ha nem is nagyon beszèlünk/èrintkezünk.

Szenvedès volt igy nekem, hogy minden nap làtnom kell, mikor tudom, hogy nem lehet az enyèm.(Ez pont akkor volt amikor kezdödött a suli, koleszosok vagyunk

Teltek a napok egyre rosszabb kedvem lett napról-napra. Màr kezdtem NAGYON unni az egèszet, eltelt egy hònap, de mèg mindig ugyanùgy szerettem.


Ekkor voltam egy buliban, ami nem èpp ùgy sikerült, mint ahogy tervezt. Életem legroszabb estèje. Annyira rèszegre iittam magam, hogy kavartam vagy 3-4 csajjal.

Köztük volt lilla legjobb baràtnöje. Vele le is feküdtem.

Ha ez nem lett volna elèg, mèg elötte àllitòlag rànyomultam lilla testvèrère is. Nekem pàr kèp van meg az egèsz estèbòl...rèszegen megittam egy 1l vodka narancsot ès utàna mèg vagy 1-1.5 dl abszintot.

Nagyon padlòn voltam èrzelmileg plussz akkor màr ùgy voltam, hogy az èrzèseket, ha mèg vannak bennem, akkor kiirtom vègleg. "Rohadjon meg a szerelem" meg a szokàsos. A csajjal akivel lefeküdtem, mèg összejàrtunk pàrszor, amolyan baràtsàg extràkkal cimszò alatt.

Ekkor màr nem csak nem beszèltem lillával, de meg is utàlt/elvesztettem a bizalmàt, mert nem ilyennek ismert meg. Nem is ilyen voltam...

Aztàn összeveszett lilla ès ö miattam. Pedig tènyleg jò baràtok voltak.

Eltelt 1-2 hèt, aztàn ràjöttem, hogy mèg mindig szeretem lillât, nem lehet parancsolni az èrzèseknek. Többet nem talàlkozgattam ezzel a csajjal.

Viszont mèg mindig minden nap làtnom kellett a "szerelmemet"...azzal a tudattal, hogy èn b5sztam el ès sose lesz az enyèm. Mostmàr utàl is, nem csak "nembeszèlünk".

Ezt egyszerüen nem tudtam elviselni, ès amikor csak tehettem kimenekültem a valòsàgbòl. Kiesett majdnem egy hónap, nem emlèkszem csak pàr kèpre. Teljesen kiforditott, sziinte csak egyeseket kaptam a suliban. Nagyon sötèt idö volt(rendörsègi ügyem lett, majdnem kirugtak a sulibòl, agyon akartak màr verni a cigòk stb.) Aludni sem birtam, csak gyògyszerrel, de ùgy

is rèmàlmaim voltak.

Na most rájöttem, hogy ez igy nem lesz jò. Mostmàr leàlltam. A jegyeim javulnak, csak nagyon kellemetlen elvonàsi tünetek vannak.


Lilla odajött mùltkor, hogy beszèljünk...de csak kb 10 percet tudtunk, azt mondta,hiànyzik a règi èn. Èn utàna kerestem vagy 3-4x de valamièrt soha nem volt jò neki. Nem ùgy tünt mintha csak le akarna ràzni, de azòta hagytam, majd gondoltam keres ha akar valamit. Azòta semmi. Ez kb màsfèl hete volt. èn mèg mindig nagyon nagyon szeretem.

Szerintetek mit csináljak? Most 3 hònap utàn mindenkèpp szeretnèk vele beszèlni, bocsánatot kèrni föleg...de utàna? Nemtudom eldönteni, hogy jòba akarok-e lenni vele. Mivan, ha megint szenvedès lesz? de hiànyzik is nagyon...


bocsi, hosszù lett. Remèlem èrthetöen letudtam irni. Mobilrol vagyok, nem igazàn làtom àt, a formai hibàkat nèzzètek el :)

17F


2013. dec. 6. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem semmi történet, de legalább komolyabb bajod nem lett belőle és remélhetőleg egy életre megtanultad a leckét.

Őszintén szólva nincs értelme senkivel sem haragban lenni, ezért azt mondom, hogy legalább addig, amíg kibékülsz Lillával, addig állj szóba vele.

Hogy utána mi legyen, azt nem tudja neked megmondani senki, de szerintem az lenne a legjobb, ha hagynál magadnak még időt a felejtésre, 1 hónap az semmi, nem sokan képesek túl lenni ilyesmin ennyi idő alatt. Koncentrálj inkább arra, hogy a régi önmagad legyél, az most a legfontosabb.

2013. dec. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Èn is igy voltam, hogy csak idö kell, de màr december van...nyàr òta hùzòdik, szòval több mint egy hònap :/
2013. dec. 6. 03:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első jól elmondta a lényeget, mindenképp beszélj vele és kérj bocsánatot tőle. Hogy aztán mi van, az majd eldől. Egyelőre hozd rendbe amit tettél.
2013. dec. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Mèg ha valakinek van valami mondani valòja, ne tartsa vissza! :)

2013. dec. 6. 03:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó kis történet, sok szerencsét öregem :)
2013. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem is kérj bocsánatot tőle

szeretnél vele újra jóban lenni? és később mikor ez már a távoli múlt lesz összejönni vele? vagy csak el akarod felejteni?

2013. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy nemtudom mit akarok. Tapasztalatokat vàrnèk, mi a legjobb ilyenkor?

Azt nem akarom, hogy a baràti ölelèseken meg puszikon lògjak :S

De amùgy nagyon normális csajszi...legjobb lenne kiszeretni belöle ès ùgy baràtok lenni, mint règen. De attòl tartok ez lehetetlen.

2013. dec. 7. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

biztos, hogy kiakarsz belőle szeretni? ha mélyen magadba nézel.. ? akkor csak a barátja szeretnél megint lenni? mert ha lehetetlennek tartod, hogy kiszeress belőle akkor nem is fog menni.. először döntsd el, hogy mit akarsz

mert az nem jó, ha elhiteted magaddal, hogy csak barátok.. mikor közben meg szereted.. csak neked lesz rossz

vagy felejtsd el vagy hódítsd meg

2013. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!