Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ismerkedésnél ez mennyire szempont?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek,hogy egy lány helyesen írjon? Számít valamennyit, vagy nem igazán tartjátok fontosnak ?
2013. dec. 13. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

eléggé az.

de hibázni lehet,de ne legyen analfabéta.

2013. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én annyit várok el tőle mint magamtól eltudjam olvasni és értsemmit irt szval amég nem tsőőőt ir addig okés :D:D
2013. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Számít, mivel ezzel valamelyest lehet következtetni a lány értelmi szintjére is.
2013. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nyekem nayon fontoss!!4444!
2013. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos. Chaten mondjuk billentyű félreütésért nem kezdek el hápogni, de a "megilyed", "mien", "meik", "boltba voltam" és hasonlóktól falra mászok és általában onnantól vége is.

17/f

2013. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít, nálam a szóköz a kérdőjel előtt például már kizáró ok.
2013. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég fontos, és persze az is, hogy tudjon normálisan fogalmazni, írjon összetett mondatokat és ne csak valami tömör halandzsa legyen az egész. A rövidítéseket sem szeretem.


szal lehetőlleg ne így irjon h nemtudom.. meg azt se tudja mit is ír éppen.. meg h képetelen nagybetűket haszlni.. meg így 2 pontal választ el mindent.. azt sem veszi észre h a fél szövegje pirosal van lahuzva..

2013. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a tiéd ránézésre megfelel. az első "wok"-nál mehet...
2013. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehetnek rövidítések, elgépelések, de azért tudjon helyesen gépelni, és legyen jó helyesírása.


Legnagyobb halálom az az idióta aki még írásjeleket sem tesz. Az hogy pont vagy vessző még úgy ahogy elnézhető, de mikor valaki a kérdése után se rak egy k..rva kérdőjelet attól én a falra mászok. Főleg mikor mindenre vissza kell kérdezzek hogy kérdezed vagy mondod?


Szóval ja, írjon helyesen.

2013. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na igen, jut eszembe: A "w" használata "v" helyett instant elutasítást von maga után.
2013. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!