Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány miben változik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miben változik meg az első szex után? Mármint emberileg.

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális esetben annyira,hogy már nem szűz.Rosszabb esetben egy beképzelt ribi lesz.
2013. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az okosak, hogy akivel elveszíti, ahhoz nagyon kezd ragaszkodni.Plusz ugye másképp viszonyul a továbbiakban a szexhez.Ez ugye logikus, mert az együttlét (pláne ha van érzékiség) az a teljes intimitás megnyitása egy másik fél számára.
2013. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez volt a tapasztalatom. Csak annyi változott, hogy jobban ragaszkodtam a fiúhoz.
2013. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem például szerintem növelte a magabiztosságomat. Most már magabiztosabb vagyok, mint nő. Nem vagyok az a félénk kislány. Érzem azt, hogy van vonzerőm, kisugárzásom. Szeretem azt ahogyan le tudom nyűgözni a barátomat. És így összességében véve emiatt jobb nőnek látom magam mint azelőtt. (Nekem ez sokat jelent, mert eléggé önbizalom hiányos voltam eddig :P, és egyáltalán nem láttam szépnek magam.) Meg a másik h néha előjön kicsit belőlem a vadállat az ágyban...ami az életben amúgy nem másokat fordul elő...szerintem a sex kihoz az emberből olyan dolgokat, amit fél megmutatni a világnak, de valahol mélyen benne lakozik :D
2013. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pontosan, de a fiúk is ugyanúgy (ha nem jobban mint a lányok) ragaszkodnak ahhoz akivel elvesztették,ismerek ilyen sztorit...

én még szűz vagyok, de arra tippelek hogy nekem is, mint ahogy előttem írták jobban megnőne az önbizalmam.

16/L

2014. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!