Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam aki tetszik nekem, viszont van egy másik lány akinek még bejön. Viszont ö (a másik lány) sokkal jobban kijön vele, meg többet is beszélgetnek. Mit tegyek hogy rám is felfigyeljen?

Figyelt kérdés
13/L

2013. dec. 21. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
bökjél meg mindenkit fészen
2013. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent. Általában én úgy vagyok vele, hogy aki tetszik azzal soha nem beszélek, ellentétben akivel beszélek elképzelhetetlen egy kapcsolat. Szóval lehet, hogy tetszel neki, csak nem mer hozzád szólni, amilyen alapon te!
2013. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Felejtsd el! Osztálytárssal nem kezdünk, alapszabály !
2013. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk
2013. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Próbálj meg közös témát keresni vele:)

Beszélgessetek és majd meglátod mi sül ki belőle:)

2013. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!