Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A pasim tesója meglátta a bilincset mikor takarítottam, mert én hülye elől felejtettem... azóta ezen pörög, oltogat, meséli másoknak. csak viccel, tudom hogy ők ilyenek és annyira nem veszem fel.. csak nem tudom hogy kezeljem?!
2013. dec. 22. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy kussoljon vagy pofán rúgod.
2013. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nevess rajta te is. azon lehet nevetni, aki ég valami miatt. ha te is nevetsz magadon, akkor már nem lesz neki sem akkora poén.
2013. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van nevess vele.

Volt amikor az én húgom is megtalálta azt a 2 db rózsaszín bilincset az ágyam alatt amit a barátnőmmel szoktunk időnként elővenni :) Akkor épp akció utáni napon még ott volt mert lusta voltam elzárni. És oké hogy a húgom 17 éves, de sajnos agyilag kb mint egy 7 éves. Jó ezt csak viccből mondom de amennyi esze van odabilincselte magát poénból a lépcsőkorláthoz, gondolom ki akarta próbálni, és amennyi esze volt nem vitte magával a kulcsot ami rá volt téve a másik bilincsre arra az esetre ha gyorsan kéne kioldani. Én akkor nem voltam otthon, anyám arra ment haza hogy a húgom 1 órája van odabilincselve a lépcsőhöz még jó hogy házon belül volt. Na akkor ő is égett akkorát hogy azóta eszébe sincs kutatni a szobámba, de én is mert anyáméknak ezt a szituációt picit kínos volt elmagyarázni.

Jó nem vagyok már kamasz 21 éves vagyok barátnőm 18 de szüleim ilyen téren megértőek tudják jól hogy fiatalok körében ez a helyzet, és ameddig játékosan adjuk elő a dolgokat addig nincs mit szégyellni. Csak égő volt erről beszélni nekik hogy miért volt a húgom odabilincselve a lépcsőhöz, szerencsére volt annyi esze hogy bevallja hogy az ő hülyesége volt. Elhiszem hogy ki akarja próbálni milyen az ha megbilincselik szex közben de ha olyan barátot fog magának akkor megtudja milyen az.

2013. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3#, feldobtad az estém, köszi! :)


ja és köszi a válaszokat.

2013. dec. 22. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!