Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha én nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha én nyitott vagyok, de nem kezdeményezek, lehet esélyem egy boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nyitott vagyok az emberek közeledésére, de én magam nem tudok kezdeményezni, csak ha nagyon muszáj. Emiatt elgondolkodtam: lesz-e valaha így párkapcsolatom?

Lehet kicsit régimódi vagyok, de én még mindig abban hiszek, hogy a férfinak kell megtennie az első lépést. Persze küldöm azokat a bizonyos jeleket, de ennyi elég?


2013. dec. 23. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ez azóta így van, mióta a nőket nőként kezelik.
2013. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is küldöd a jelet?
2013. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd akad valaki a horogra...
2013. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok lány vallja ezt az elvet - és lesz/van is barátjuk. Mindig azt mondják, hogy jaaaj, majd amikor a legkevésbé számítasz rá.... Miközben akkor a barátjuk nagyonis kiszemelte őket és kezdeményezett. Csak az első találkozás a véletlen, utána a fiúnál már minden szándékos, csak a lány sodródik az árral. De vannak aktívan kezdeményező lányok is, és én is erre bátorítok mindenkit.
2015. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!